Deathmatch

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Faith Fighter

12.5.2014
80%
Hra - Faith Fighter
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú bojovku, v ktorej môžete hrať napríklad za postavu Budhu, Mohameda alebo samotného boha!! Stačí si vybrať postavu a potom sa stretnúť v tvrdom súboji na život a na smrť!! Každá postava má navyše špeciálne vlastnosti!!

Strike Force Heroes 2

8.1.2014
65%
Hra - Strike Force Heroes 2
Video sa načíta
Strike Force Heroes 2 je akčná strieľačka, v ktorej ako člen bojovej jednotky budete bojovať proti nepriateľským jednotkám. V boji vám pomôžu rôzne vylepšenia, v podobe nových zbraní, ochrannej výzbroje a podobne, ktoré môžete získať počas hry. Podarí sa vám zdolať všetky misie?

Super Duck Punch!Hra na skóreHra o medaily

30.12.2013
65%
Hra - Super Duck Punch!
Video sa načíta
V bojovej hre Super Duck Punch! sa ocitnete v aréne, kde budete musieť so svojím bojovníkom poraziť rozličných súperov. Zápasiť môžete proti jednomu silnému súperovi alebo proti desiatkám slabších. V hre nechýba ani množstvo zaujímavých vylepšení.
Hra - Anime Fighting Jam Wing
Video sa načíta
Vrhnite sa do ringu v akčnej hre Anime Fighting Jam Wing a pokúste sa zdolať protivníka, ktorí stojí proti vám. Hrať môžete proti počítaču, ale môžte si zahrať i s kamarátom a vyskúšať si tak niektoré zo špeciálnych útokov či úderov.

Barbarian Onslaught

12.11.2012
75%
Hra - Barbarian Onslaught
Video sa načíta
Barbarian Onslaught je akčná bojovka, v ktorej sa vydáte s odvážnym barbarom na dobrodružnú výpravu plnú nepriateľských bojovníkov. Vašou úlohou tak bude presekať si cestu pomedzi hordy nepriateľov a dôjsť úspešne nakoniec každého kola.

St. Pattack

9.5.2012
75%
Hra - St. Pattack
Video sa načíta
Ako hrdinný bojovník St. Pattak ste sa rozhodli pomôcť obyvateľom Írskam, ktorých zužujú zakerné zelené stvorenia - leprechauni. Tí navyše ukradli i všetko zlato, takže je len na vás obyvateľov pomstiť a zničiť každého leprechauna, ktorý sa vám postaví do cesty.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)