Dostihy

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Greyhound Racing Tycoon

11.3.2014
86%
Hra - Greyhound Racing Tycoon
Video sa načíta
Vytrénujte si vlastného chrta a doveďte ho až na úplný vrchol slávy a fyzickej kondície. Dobre sa o neho starajte, kŕmte ho, zlepšujte jeho náladu a trénujte ho, aby sa mohol úspešne umiestniť na každom závode. Pri každom vyhratom preteku alebo aj pri umiestnení v pole position sa zvyšuje vášmu…

Horse Rancher

17.1.2013
90%
Hra - Horse Rancher
Video sa načíta
Staňte sa dostihovú trénerkou a vybudujte si vlastnú úspešnú stajňu. Nakupujte kone, starajte sa o ne, správne je trénujte a zúčastnite sa prestížnych pretekov. Keď si všetko dobre naplánujete, budete s rozvahou investovať a Vaši kone budú uspokojí, potom iste budete víťaziť a zarábať peniaze na tie…

Dostihový deň

2.6.2012
89%
Hra - Dostihový deň
Video sa načíta
Máte radi kone aj radi pretekáte? Potom si skúste vycvičiť vlastného závodného šampióna a zúčastnite sa s ním čím ďalej náročnejších pretekov. Musíte sa ale starať správne o jeho kondíciu a dostihovej zručnosti. Keď sa do toho správne a naplno pustíte, určite začnete skoro vyhrávať!

Sulky Riders

17.4.2012
79%
Hra - Sulky Riders
Video sa načíta
Sulky Riders sú super dostihy, v ktorých si vyberiete kone a džokeja a potom už bude len na obratnosti Vašu prstov, ako rýchlo pôjdete. Kone budete totiž poháňať striedavým stláčaním šípok vpravo a vľavo.

RaceHorse Tycoon

16.8.2011
70%
Hra - RaceHorse Tycoon
Video sa načíta
V hre RaceHorse Tycoon si príde na svoje každý, kto má rád kone a dostihy. Na začiatku hry si kúpite koňa, džokeja, trenéra a mnoho ďalších potrebných vecí, aby ste zvýšili svoje šance na úspech. Následne už si stačí len vsadiť na to, ako závod dopadne. Za vyhraté peniaze si môžete nakúpiť ďalšie…

Horse athletics

30.5.2011
67%
Hra - Horse athletics
Video sa načíta
Vyskúšajte si aké to je byť pretekárom na dostihoch. Doveďte svojho koňa do cieľa, prekonajte všetky prekážky a získajte prvé miesto. K tomu, aby ste získali čo najväčšiu rýchlosť je potrebné striedavo stláčať šípky doprava a doľava.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)