Muž proti mužovi

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

World Boxing Tournament

23.8.2013
58%
Hra - World Boxing Tournament
Video sa načíta
Zabojuj si ako poriadni chlapi a vyskúšaj box! Túto hru si môžeš zahrať buď proti počítaču, alebo si zmerať sily s kamarátom. Vieš tri druhy úderov, každý je trochu iný. Jeden z nich môže tvojho súpera zraziť na zem. Staneš sa svetovým šampiónom?

World Domination Battle

25.6.2013
86%
Hra - World Domination Battle
Video sa načíta
Super bojovka, u ktorej sa určite pobavíte. Vyberte si postavu a ovládnite svet! Máte na výber z mnohých diktátorov a tyranov, ministrov i prezidentov ako napríklad Georgea Busha, Mahmúda Ahmadínedžáda, ďalej Saddáma Husseina, Fidela Castra, izraelského ministra obrany Ariela Sharona a veľa ďalších,…

Avatar Arena

20.6.2013
70%
Hra - Avatar Arena
Video sa načíta
Avatar Arena je bojovka, ktorá je oproti hrám ako Tekken alebo Mortal kombat dosť oklieštená, no aj tak sa nudiť nebudete. Vyberte jednu si zo štyroch národností, za ktorú budete hrať, zvoľte oblečenie a hurá do toho. Hra je podobná hre Mortal Kombat alebo Tekken, ale bohužiaľ nemá toľko kombinácií,…

Chrome Wars

16.7.2012
65%
Hra - Chrome Wars
Video sa načíta
Vydajte sa do boja proti nebezpečným robotom v ťahovej bojovke Chrome Wars. Na výber máte niekoľko typov útokov, ktoré sa líšia svojou silou, ale i šancou, že súpera zasiahnete. Svojho robota si môžete postupne vylepšovať v rôznych schopnostiach, ako je sila, obrana, rýchlosť, odolnosť a podobne.

Ben10 - Bakugan Fight

2.5.2012
65%
Hra - Ben10 - Bakugan Fight
Video sa načíta
Postavte sa v boxerskom ringu seriálovému hrdinovi Bakugan. Môžete si vybrať z troch obtiažností a podľa toho bude Váš protivník dobrý. Striedajte vhodné údery s krytím, uhýbejte alebo Bakugan naopak stíhejte. Proste predveďte svoje boxerské umenie.
Hra - The King of Fighters wing
Video sa načíta
Máte radi bojové hry? V tom prípade by sa vám mohla zapáčiť onlinovky King of Fighters. V tejto hre si môžete vybrať niektorého z bojovníkov a vyraziť do boja proti súperom. Pri boji môžete využiť z veľkej hŕbu útokov, ktoré vám pomôžu k víťazstvu. Súboje môžete zvádzať aj so svojimi priateľmi.

Battle Mechs

23.5.2011
64%
Hra - Battle Mechs
Video sa načíta
Strategická online hra Battle Mechs vás zavedie do budúcnosti, v ktorej budete bojovať s roboty. Vašou úlohou je poraziť nepriateľského bojového robota skôr ako vás zničí. Svoj útok si musíte však dobre naplánovať, pretože počas každého kola môžete vykonať iba jednu akciu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)