Ben 10

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Bakugan vs Ben10

8.5.2012
68%
Hra - Bakugan vs Ben10
Video sa načíta
Strieľate radi z luku? Potom Vás určite poteší hra, v ktorej sa vrhnete do streleckého súboja. Vyberiete si či chcete hrať za Bakugan alebo bude Vaším hrdinom Ben10 a budete sa snažiť toho druhého zastreliť šípom skôr, ako on zastrelí Vás.

Ben10 - Bakugan Fight

2.5.2012
65%
Hra - Ben10 - Bakugan Fight
Video sa načíta
Postavte sa v boxerskom ringu seriálovému hrdinovi Bakugan. Môžete si vybrať z troch obtiažností a podľa toho bude Váš protivník dobrý. Striedajte vhodné údery s krytím, uhýbejte alebo Bakugan naopak stíhejte. Proste predveďte svoje boxerské umenie.

Ben 10 fishing

19.3.2012
69%
Hra - Ben 10 fishing
Video sa načíta
Staňte sa rybárom Benom a chyťte čo najviac rýb zo svojej loďky. Vždy musíte spustiť vlasec v správnu chvíľu, aby sa ryba chytila​​. Prvej časti sú relatívne ľahké, ale neskôr náročnosť stúpa.

Ben 10 Tractor

6.3.2012
65%
Hra - Ben 10 Tractor
Video sa načíta
Staňte sa správnym traktorista a zdolajte na svojom stroji neľahký terén. Aby sa Vám to podarilo budete musieť vyrovnávať traktor pomocou šípok hore a dole. Dokážete prejsť celú trasu, bez toho aby ste sa vybúrali?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)