HOBO

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Hobo 6 Hell

23.3.2013
68%
Hra - Hobo 6 Hell
Video sa načíta
Brutálny bezdomovec Hobo sa dostal do pekla a na vás tak čaká šieste pokračovanie bojovej hry s názvom Hobo 6 Hell. Vašou úlohou bude opäť prebojovať si cestu von a to skrz samotných diablov a desiatky stratených duší. Využívať pritom môžete opäť špeciálne útoky, ktoré vám budú postupne pribúdať.

Hobo 4 Total War

16.3.2013
68%
Hra - Hobo 4 Total War
Video sa načíta
Hra Hobo 4 Total War vás tentokrát prenesie doprostred bojovej zóny plnej ozbrojených vojakov a vybuchujúcich granátov. Aby ste zostali nažive, je potreba byť nielen rýchly, ale i využiť všetky útoky, ktoré máte k dispozícii. Podarí sa vám zvíťaziť?

Hobo 3 - Wanted

9.3.2013
75%
Hra - Hobo 3 - Wanted
Video sa načíta
Tretie pokračovanie bojovej hry Hobo, tentokrát s názvom Hobo 3 - Wanted sa odohráva v uliciach blízko väznice, z ktorej ste pred nedávnom uprchli. Pokúša sa vás zastaviť nielen polícia, ale i mnoho ďalších ľudí, preto musíte zničiť každého, kto vám stojí v ceste za slobodou.

Hobo Prison Brawl

4.3.2013
68%
Hra - Hobo Prison Brawl
Video sa načíta
Známy bitkár Hobo sa dostal do väzenia, čo mu však rozhodne nebráni v tom, aby prestal so svojím násilným chovaním. Vašou úlohou bude Hobovi pomôcť v likvidácii ostatných väzňov i samotných dozorcov. Dokážete si však prebiť cestu pomedzi desiatky nepriateľov?

Hobo Brawl

1.3.2013
75%
Hra - Hobo Brawl
Video sa načíta
V hre Hobo Brawl sa stanete otrhaným bezdomovcom, ktorý sa vydáva do ulíc, aby zlikvidoval každého, kto sa mu postaví do cesty. Bojovať tak budete nielen proti vojakom a policajtom, ale i proti obyčajným ľuďom. K útoku budete využívať sériu najrôznejších útokov, pričom nové typy útoku vám budú…

Hobo 7

7.1.2013
81%
Hra - Hobo 7
Video sa načíta
Akčné dobrodružstvo neomaleného brutálneho bezdomovca Hoba nie je v žiadnom prípade pre slabé povahy. Tentoraz sa dostal až k samotnej bráne neba a pretože ani tu ho nevidia radi, rozhodol sa to so všetkými vybaviť svojím klasickým spôsobom. Pomôžete mu všetkých obyvateľov neba zlikvidovať?

Hobo 5 Space Brawls

13.3.2012
70%
Hra - Hobo 5 Space Brawls
Video sa načíta
Hra Hobo 5 Space Brawl vás prenesie na vesmírnu loď, kde budete musieť pomôcť hlavnému hrdinovi menom Hobo poraziť všetkých mimozemšťanov a veľmi nebezpečné klony, ktoré sú pripravené vás zastaviť. K útoku môžete použt všetko od pestí, cez zbrane až po špeciálne kombá.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)