Gladiátor

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Swords and Sandals 2

19.5.2014
84%
Hra - Swords and Sandals 2
Video sa načíta
Máme tu ďalšie pokračovanie ťahovej bojovky Swords and Sandals. Prebojujte sa cez súperov až do arény, bojujte vo veľkých turnajoch na život a na smrť! Vylepšite postavu, zbrane, brnenie a ukážte vašim súperom, že s Vami si je neradno zahrávať. Porazíte všetkých súperov a stanete sa šampiónom?

Spartacus: First Blood

20.12.2012
77%
Hra - Spartacus: First Blood
Video sa načíta
V hre Spartacus: First Blood sa stanete gladiátorom bojújucim v aréne smrti. Pokiaľ chcete zostať na žive, musíte poraziť každého protivníka, ktorý na vás zaútočí. Aby ste mali väčšiu šancu zvíťaziť, môžete si kupovať nové zbrane a výzbroj.

Sands of the Coliseum

6.7.2012
66%
Hra - Sands of the Coliseum
Video sa načíta
Sands of the Coliseum je ťahová bojovka, ktorá vás prenesie do starovekého sveta plného gladiátorských zápasov a súbojov. So svojím gladiátorom budete začínať takmer od nuly, postupne sa však môžete vypracovať na najsilnejšieho a najobávanejšieho bojovníka.

Swords and sandals

23.5.2011
72%
Hra - Swords and sandals
Video sa načíta
Onlinovky Swords and Sandals je veľmi podarená hra s RPG prvkami. Vyberiete si jednu z doskových hier, na ktoré budete zažívať svoje dobrodružstvá a vydáte sa so svojím gladiátorom na cestu cez level. Hru môžete hrať proti počítaču alebo proti svojim kamarátom, v oboch prípadoch sa určite pobavíte.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)