Safari

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Princess Girls Safari Trip
Pomôž štyrom kamarátkam s výberom vhodného oblečenia na výlet do Safari. Potrebujú od teba pomôcť s výberom najkrajšieho oblečenia, výberom správneho make-upu a roztomilými alebo vtipnými doplnkami. Pomôžeš im?

Elsa Safari Slacking

31.7.2015
77%
Hra - Elsa Safari Slacking
Video sa načíta
Pomôžte Else na veľkom dobrodružstve v africkom safari. Bude potreba pomáhať zvieratám alebo ich len fotiť. Všetko však musíte robiť tak trochu tajne, pretože nič také nie je v safari povolené.

Quiz Safari

25.4.2014
76%
Hra - Quiz Safari
Video sa načíta
Zábava spojená so vzdelávaním sa dá nájsť v hre Quiz Safari. Musíte sa rozhodnúť, ktorou cestou ísť na základe odpovede na otázky. Ak odpoviete dobre, dostanete časový bonus či body. V opačnom prípade sa budú diať veci.
Hra - Baby Hazel African Safari
Video sa načíta
Hazel a jej rodičia sa rozhodli, že si spravia výlet do Safari. Počas tejto dovolenky sa Hazel stratí a spozná nového kamaráta a jeho rodinu. Pomôžete Hazel s nájdením jej rodiny?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)