Emo

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Dress-up Emo Boy

12.11.2015
33%
Hra - Dress-up Emo Boy
Video sa načíta
Oblečte si v jednoduchej hre malého obyčajného chlapca za emo frajera. Bude sa mu výber oblečenia páčiť?

Dress-up Emo girl

3.11.2015
34%
Hra - Dress-up Emo girl
Video sa načíta
Zahrajte si jednoduchú hru a poskladajte si z jednotlivých častí oblečenia emo dievčatko. Vybrať jej môžete výraz, ale aj oblečenie a doplnky.

Emo Scene

7.9.2015
74%
Hra - Emo Scene
Video sa načíta
Pokúste sa vybrať oblečenie pre mladú fanúšičku emo štýlu. Môžete kombinovať naozaj veľa kúskov oblečenia, takže uvoľnite fantáziu a pokúste sa vyladiť všetko do dokonalosti.

Emo Avatar Maker

18.8.2014
76%
Hra - Emo Avatar Maker
Video sa načíta
Oblečte si krásnu avatarku, vyberte jej tvár, oblečenie a doplnky, ktoré sa jej hodia.

Cool Emo Girl Makeover

7.8.2014
78%
Hra - Cool Emo Girl Makeover
Video sa načíta
Emo styl je velmi důležitý, pro určitou komunitu, do které spadá i tato slečna. Pomozte jí se správným výběrem šatů, make-upu a doplňků.

Emo Party Prep

24.4.2014
86%
Hra - Emo Party Prep
Video sa načíta
Simona sa rozhodla, že chce vyskúšať Emo style a preto potrebuje celkový makeover. Pomôž jej s vyčistením pleti a výberom oblečenia.

Emo for Life

11.11.2012
78%
Hra - Emo for Life
Video sa načíta
V tejto vydarenej oblíkačce s moc dobrou grafikou sa ponoríte do štýlu EMO. Slečna, ktorú si vezmete do parády má v šatníku všetko ladené skôr do tmavých farieb a dievčenskú ružovú tu nájdete naozaj len výnimočne. Zato jej môžete dať docela drsné náušnice, vysoké topánky a zaujímavé pančuchy ;)

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)