Zábavné hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je nakŕmiť zombie prasiatká štavnatými mozočkami. Aby sa vám to podarilo, musíte prasiatká rôzne prichytávať lanom alebo naopak zas lano prerezávať. Podarí sa vám úspešne zdolať všetkých 25 levelov?
Hra - Adventure Time These Lumps
Video sa načíta
Pokúste sa zožrať čo najviac monštier, ktoré sa pohybujú okolo Vás. Nebude to jednoduché, ale iste si poradíte. Samozrejmosťou je vyhnutie sa väčším súperom, pretože väčší vyhráva.

Piggy Wiggy 3

23.3.2015
83%
Hra - Piggy Wiggy 3
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou pozbierať s prasiatkom v každom levely všetky žalude. Aby sa vám to podarilo, musíte správne použiť laná a prasiatko prichytiť na príslušné herné prvky. Laná je možné následne prerezať, čo vám umožní dostať sa ku všetkým žaluďom.

The Visit

22.3.2015
78%
Hra - The Visit
Video sa načíta
Dostaňte hlavného hrdinu k jeho milovanej v tejto krátkej adventúre. Aby sa vám to podarilo, musíte si poradiť s rozličnými prekážkami a nástrahami. Hra je však plná nečakaných zvratov, ktoré vás môžu doviesť až na elektrické kreslo či do väzenia.

Frat Boy Beer Pong

3.2.2015
70%
Hra - Frat Boy Beer Pong
Video sa načíta
Vyskúšaj si svoj postreh! Zvládneš dobre hádzať loptičkou? Keď ale trafíš súperov kelímok, musíš jeho pivo vypiť. Rovnako tak to musí ale urobiť aj on. Ale čím viac toho vypiješ, tým horšie sa ti bude hádzať. Vypi všetky tégliky skôr ako tvoj súper!

Papa PearHra na skóreHra o medaily

20.1.2015
83%
Hra - Papa Pear
Video sa načíta
Strieľajte guličky tak, aby po ceste trafili čo najviac prekážok, pretože iba toto je cesta, ako dosiahnuť na čo najvyššie skóre. Dokážete tiež v každom kole trafiť aspoň raz guličkou každé z hladných vriec dole? Ak nie, tak sa s postupom do ďalšieho kola rozlúčte predčasne.

Werebox 2

7.1.2015
80%
Hra - Werebox 2
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohou odstrániť v každom kole všetky červené krabice z hracej plochy. Využívať k tomu môžete ďalšie krabice, ktoré je podľa potreby možné meniť na okrúhle prvky, čo vám umožní ich rozpohybovať.

Pursuit of hat

11.12.2014
85%
Hra - Pursuit of hat
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou dostať panáčika k jeho klobúka. Lenže niekedy sa bude zdať, že to nejde. Takže stačí keď si odtrhnete končatiny a môžete pokračovať ďalej. Keď stlačíte šípku nadol, dostaneš je zase späť. Zvládnete sa dostať až do posledného levelu?

Hamster KingdomNÁŠ TIP

10.12.2014
98%
Hra - Hamster Kingdom
Video sa načíta
Dokážete sa postarať o vlastného škrečka? Škrečok je však náročné zvieratko. Musíte mu kúpiť klietku, hračky, kŕmenie a tiež môže byť chorý. Všetko je to veľmi nákladné a vy nemáte ani korunu. Tak šup zarábať peniažky!

Trollface

8.12.2014
66%
Hra - Trollface
Táto hra vás slušne potrolí. Počkajte, akonáhle sa nahrá a potom ju spustite;)

Failman

27.11.2014
80%
Hra - Failman
Video sa načíta
Vaším cieľom v tejto logickej adventúre bude pomáhať ľudom v ťažkostiach. Bohužial ste superhrdina, ktorého každý pokus o pomoc končí neúspechom. Neprestante sa však snažiť o možno raz sa vám to podarí.

Sweet Feeding

13.11.2014
55%
Hra - Sweet Feeding
Video sa načíta
Táto hra je veľmi jednoduchá vašou úlohou je za pomoci Amandy podávať jedlo jej priateľovi. Následne po tom môžete sledovať jeho reakciu.

Naughty Pageant

22.5.2014
76%
Hra - Naughty Pageant
Video sa načíta
V zábavnej adventúre Naughty Pageant sa s hlavnou hrdinkou vydáte na súťaž krásy. Kedže chcete za každú cenu vyhrať, musíte sa snažiť vaše súperky čo najviac znemožniť už v šatniach. Využiť k tomu môžete predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

Mr Bean Skiing Holiday

12.4.2014
68%
Hra - Mr Bean Skiing Holiday
Video sa načíta
Mr Bean potrebuje pomoc s lyžovaním. V hre Mr Bean Skiing Holiday sa musíte vyhnúť nástrahám na zjazdovke a tiež zbierať medvedíkov, ktorí sú rozhádzaní po celej zjazdovke.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)