Škrečok

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Jammin Hamster

24.12.2014
76%
Hra - Jammin Hamster
Video sa načíta
Vytvorte škrečkovi cestičku, aby sa mohol dostať do domčeka. Počas cesty môžete vziať mnohé predmety, za ktoré dostanete body navyše.

Hamster KingdomNÁŠ TIP

10.12.2014
98%
Hra - Hamster Kingdom
Video sa načíta
Dokážete sa postarať o vlastného škrečka? Škrečok je však náročné zvieratko. Musíte mu kúpiť klietku, hračky, kŕmenie a tiež môže byť chorý. Všetko je to veľmi nákladné a vy nemáte ani korunu. Tak šup zarábať peniažky!

Hamstix

19.11.2014
83%
Hra - Hamstix
Video sa načíta
Pomôžte malému škrečkovi zdolať všetky nástrahy a osloboďte netopierov, ktorí sú uväznený v klietkach. Poradiť si budete musieť s nepriateľskými stvoreniami, ktoré vás môžu ľahko zraniť a vy tak prídete o drahocenné životy.

Rainbow Hamster

17.11.2014
82%
Hra - Rainbow Hamster
Video sa načíta
Cieľom tejto postrehovej hry je dostať škrečka v každom kole nad cieľovú líniu. Aby ste škrečka dostali tak vysoko, musíte vhodne využívať trampolíny. Tie stačí len nakresliť tam, kde potrebujete. Nezabudnite vyzbierať v každom kole všetky hviezdičky.

Flight of the Hamsters

9.5.2014
70%
Hra - Flight of the Hamsters
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej máte za úlohu vystreliť škrečka, čo najďalej to pôjde. Potom, čo ho vyšlete do vzduchu, môžete mávať labkami a získavať tak výšku. Počas letu môžete navyše naraziť na hŕbu bonusov, ktoré Vám let predĺžia.

Hamster Daycare

31.12.2013
91%
Hra - Hamster Daycare
Video sa načíta
Vyskúšajte si aké to je sa starať o malého, roztomilého škrečka. Nebude to nič ľahké, napred mu budete musieť nachystať podstielku, vyčistiť akvárium, nakŕmiť ho, jednoducho splňte všetky jeho túžby, aby sa cítil dobre.

Cool Hamster Dressup

30.11.2013
83%
Hra - Cool Hamster Dressup
Video sa načíta
V tejto hre budete mať možnosť obliecť škrečka do drsného oblečenia a urobiť z neho poriadneho frajera! Vyberte mu z niekoľkých druhov oblečenia, nejaké doplnky a tvrďácky výraz, ktorý vás určite pobaví.

Cute Hamster Date

9.10.2013
75%
Hra - Cute Hamster Date
Video sa načíta
Pripravte tieto dva škrečky na svoje prvé rande. Pomôžte škrečkovi aj jeho partnerke vo výbere oblečenia, výrazu a doplnkov, aby vyzerali, čo najlepšie.

Bounce Or Die

1.8.2013
74%
Hra - Bounce Or Die
Video sa načíta
V tejto hre na skóre budete hrať za malého hlodavca, s ktorým budete preskakovať rôzne prekážky. Aby ste získali čo najviac bodov, je dobré sa stále odrážať od balónov, matracov, postele, želé a ďalších vecí. Snažte sa stále skákať a zbierať predmety alebo jedlo, ktoré nad vami občas preletí.…

Hamster Care

4.6.2013
88%
Hra - Hamster Care
Video sa načíta
V tejto peknej opatrovateľskej hre sa budete starať o roztomilého škrečka. V niekoľkých malých "hrách" ho postupne umyjete, vysušíte, učešete, nakŕmite, pohráte sa s ním alebo mu aj vyberiete zaujímavé doplnky. Na začiatku máte možnosť si zvoliť, či chcete hrať na čas, alebo bez akéhokoľvek limitu.

Decorate Hamster Hotel

22.5.2013
91%
Hra - Decorate Hamster Hotel
Video sa načíta
Je tu ďalšia naozaj podarená dekoračné hra, v ktorej tentoraz zariadite celý zvierací hotel, v ktorom sa budú ubytovávať aj pracovať roztomilí škrečkovia. Ako bude vyzerať z vonku, hotelová hala, alebo jednotlivé izby je len na Vás. Výber vecí pritom máte naozaj veľký ;)

Hamster Hotel

5.5.2013
79%
Hra - Hamster Hotel
Video sa načíta
Overte si, akí ste rýchli a pozorní! Máme tú zábavnú obsluhovaciu hru Hamster Hotel. Ponorte sa do škrečieho hotela, ktorý je plný až na prasknutie. Obslúžte každého, upracte všetko, aby sa zákazníci cítili čo najlepšie. Za získané peniaze môžete svoj hotel vylepšovať.
Hra - Oh, My Candy! Levels Pack
Video sa načíta
Malý škrečok miluje cukrovinky. Tie sa mu však postrácali a vašou úlohou v hre Oh, My Candy! Level Pack bude pomôcť mu získať ich späť. Používať pritom budete malý štvorček, s ktorým môžete cukrovinku postrkovať alebo ovládať ďalšie herné prvky. Celkovo v hre na vás čaká 27 levelov.

My Tiny Hamster

2.2.2013
89%
Hra - My Tiny Hamster
Video sa načíta
V tejto podarené hre na Vás čaká moc roztomilý škrečok, o kterkého sa budete musieť čo najlepšie postarať. V každej fáze hry dostanete úlohu, ktorý priamo súvisí s jeho chovom v domácnosti a bude na Vás ho čo najlepšie zvládnuť. Budete potrebné pripravovať a umývať terárium, škrečka kŕmiť alebo s…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)