Zimné športy

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Groovy Ski

16.8.2016
72%
Hra - Groovy Ski
Video sa načíta
Parádny postřehovka, v ktorej sa budete musieť na lyžiach vyhnúť všetkým prekážkam. Tiež sa snažte pozbierať všetky hviezdy.
Hra - Avalanche At Planktons Peak
Video sa načíta
Spongebob sa rúti zo svahu a snaží sa nájsť svojich kamarátov a zachrániť ich pred padajúcou lavínou. Dokážete prekľučkovať hromadou prekážok, užiť si veľké skoky a ešte zachrániť kamarátov?

Downhill Snowboard 3

12.12.2014
94%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video sa načíta
Máte radi zimné športy? V tejto hre si užijete jazdy na snowboarde. Nanešťastie sa za vami pri jazde odtrhla lavína, takže musíte pádit veľa rýchlo dole. Pri zjazde sa navyše snažíte o čo najlepšie triky.

BigJump ChallengeHra na skóreHra o medaily

22.7.2014
76%
Hra - BigJump Challenge
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu skvelú športovú hru! Tentoraz sa budete snažiť predviesť čo najlepší skok na lyžiach. Zapojiť musíte aj triky! Máte 5 pokusov a celkový výsledok sa vám uloží.

Prumpa Goes Skiing

22.6.2014
70%
Hra - Prumpa Goes Skiing
Video sa načíta
Hoci sú slony tvorovia žijúci rýdzo v teplých krajinách, v hre Prumpa Goes Skiing sa ukazuje, že majú radi aj zimu. Dokážete pomôcť nášmu slonovi, aby bez chýb prešiel celú slalomovú dráhu? Nebude to jednoduché, ale určite to dokážete.

Downhill Snowboard

10.5.2014
80%
Hra - Downhill Snowboard
Video sa načíta
Zábavná športová hra, v ktorej si vyskúšate nejaké tie triky na doske. Môžete robiť saltá dopredu, dozadu alebo len tak zjazdiť kopec. Za čas strávený vo vzduchu dostávate dokonca aj body. Dávajte si však pozor nech nespadnete!

Ski Sim Cartoon

25.4.2014
73%
Hra - Ski Sim Cartoon
Video sa načíta
Hra Ski Sim Cartoon ponúkne veľa zábavy. Stačí skočiť na snowboard, sane alebo lyže a vydať sa na trať. Cieľom je dôjsť do cieľa čo najrýchlejšie a tiež nazbierať čo najviac bodov. Koľko ich budete mať v cieli?

SnowBrawl Fight 3

21.4.2014
74%
Hra - SnowBrawl Fight 3
Video sa načíta
Cieľom hry SnowBrawl Fight 3 je rozdať si to v guľovačke s protivníkom. Musíte z neho doslova urobiť snehuliaka. Po každom kole si môžete vylepšiť vlastnosti. Dokážete nastaviť taktiku tak, aby ste sa stali najlepším?

Mr Bean Skiing Holiday

12.4.2014
68%
Hra - Mr Bean Skiing Holiday
Video sa načíta
Mr Bean potrebuje pomoc s lyžovaním. V hre Mr Bean Skiing Holiday sa musíte vyhnúť nástrahám na zjazdovke a tiež zbierať medvedíkov, ktorí sú rozhádzaní po celej zjazdovke.

Nordic Chill

8.4.2014
75%
Hra - Nordic Chill
Video sa načíta
Ak ste sledovali zimnú olympiádu v Soči, potom iste viete, čo je biatlon zač. V tejto hre si ho môžete sami vyskúšať. V prvej časti ťa čaká lyžovanie - na bežkách musíš čo najrýchlejšie prekonať určitú vzdialenosť. V druhej časti ťa potom čaká strieľanie na terč. Zvládneš byť čo najrýchlejší a…

Snow Rush

22.3.2014
86%
Hra - Snow Rush
Video sa načíta
Snow Rush je športová hra, v ktorej si zajazdíte na snowboarde. Počas jazdi sa snažte nazbierať, čo najviac zlatých mincí, za ktoré si môžete kupovať vylepšenia. Body navyše získate za pekné triky, ktoré si na trati môžete vyskúšať.

Kool Girl

19.3.2014
79%
Hra - Kool Girl
Video sa načíta
V obliekačke Kool Girl bude vašou úlohou obliecť mladú snowboardistku. Na výber budete mať možstvo zimného oblečenia i snowboardového vybavenia, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať a vytvoriť tak štýl, ktorý sa vám bude najviac páčiť.

Putins Olympic Game

27.2.2014
75%
Hra - Putins Olympic Game
Video sa načíta
Zaujímavo pojaté krasokorčuľovanie nájdete v hre Putins Olympic Game. Cieľom je chytať padajúce predmety. Ak sa podarí chytiť niekoľko predmetov za sebou, potom sa skóre násobí. To je najrýchlejšia cesta za postupom do ďalšieho kola.

Dora Ski Jump

24.1.2014
70%
Hra - Dora Ski Jump
Video sa načíta
Dora vyrazila na zimnú dovolenku, kde si užíva najmä lyžovanie. Musíte jej však pomôcť na náročných svahoch, kde je potrebná veľká stabilita. V prípade pádu musíte kolo opakovať od začiatku.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)