Balóniky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Balloon ParkHra na skóreHra o medaily

14.6.2015
74%
Hra - Balloon Park
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete mať za úlohu naplniť balóniky héliom. V každom kole budete mať za úlohu naplniť určitý počet balónikov. Skladajte potrubia tak, aby ste mohli naplniť viac balónikov naraz.

Bloons Tower Defense 5

15.12.2014
82%
Hra - Bloons Tower Defense 5
Video sa načíta
Máme tu parádne TD hru, v ktorej budete ničiť farebné balóniky. Tieto balóniky sa snaží dostať až na koniec vašej cesty. Vy musíte okolo cesty stavať obranné veže. Tieto veže možno ďalej vylepšovať.

Poppit Stress Buster

1.12.2014
74%
Hra - Poppit Stress Buster
Video sa načíta
V tejto hre budete po skupinkách ničiť balóniky. Čím väčšia skupina, tým vyššie bude aj bodové ohodnotenie. Dokážete odstrániť všetky balóniky z hracej plochy? Hlavne zničte tie, v ktorých sú ukryté darčeky.

Tarsy's Balloons

29.11.2014
82%
Hra - Tarsy's Balloons
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu popraskať v každom levely všetky balóniky a pozbierať tak hviezičky v ich tesnej blízkosti. Aby vznikla reťazová reakcia, musíte balóniky na hraciu plochu vhodne umiestniť. Berte pritom do úvahy, že každý balónik praská do inej strany.

Boom Balloon

15.10.2014
80%
Hra - Boom Balloon
Video sa načíta
Pomôžte malému chlapcovi popraskať všetky farebné balóniky v tejto logickej hre. Balóniky môžete prasknúť za pomoci rozličných ostrých predmetov, ako sú ostne, šípy a podobne. Aby ste balóniky k týmto predmetom dostali, je potreba vhodne preseknúť špagáty, na ktorých sú balóniky priviazané.

More BaloonsHra na skóreHra o medaily

13.8.2014
77%
Hra - More Baloons
Video sa načíta
More Baloons je zábavná hra, v ktorej budete prepichovať balóniky. V každom kole ich musíte prepichnúť určitý počet. Hra obsahuje niekoľko veľmi zábavných levelov. V každom máte obmedzený počet šípok.

Floats

21.6.2014
72%
Hra - Floats
Video sa načíta
Zahrajte si túto postrehovku, kde bude vašou úlohou vzostupne podľa čísel praskať balóniky. Niektoré z nich nebudú označené a tie nesmiete prasknúť. Zvládnete sa dostať až do posledného levelu?

Pop A BalloonHra na skóreHra o medaily

19.6.2014
75%
Hra - Pop A Balloon
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú a jednoduchú hru, v ktorej prepichujete balóniky. Musíte prepichnúť len tie zelené a nenechať žiadny uniknúť. Ak prepichnete červený, nebudete môcť nejakú dobu prepichovať.

Hedgiz

21.12.2013
71%
Hra - Hedgiz
Video sa načíta
Hedgiz je arkanoid, v ktorom máte za úlohu vyčistiť celú hraciu plochu od balónikov pomocou trampolíny a bodliaka, ktorým ničíte balóniky. Dávajte pozor, aby vám bodliak nespadol, inak hra končí. Tiež zbystrite pozornosť, pretože môžete mať aj viac bodliakov alebo zmenšiť, či zväčšiť trampolínu.…

Balloontastic

17.10.2013
72%
Hra - Balloontastic
Video sa načíta
V hre Balloontastic musíte praskať balóniky, aby ste dosiahli na čo najvyššie skóre. Preto samozrejme prednostne klikajte na balóniky, ktoré dávajú vyššie skóre a tiež na tie, ktoré majú špeciálnu schopnosť. Vďaka tomu vybuchne treba celá rada balónikov alebo hra na chvíľu zamrzne a Vy získate čas…
Hra - Bubble Fighting Tournament
Video sa načíta
Hra Bubble Fighting Tournament je zaujímavým spracovaním bojového turnaja. Každá z herných postáv má zaujímavý príbytok, ktorý je zavesený na nafukovacích balóncích. Vyhráva ten, komu sa podarí skôr protivníkovi zostreliť všetky balóniky a udržať sa ďalej vo vzduchu. V prípade výhry postupujete…

Bloons Player Pack 4

26.7.2013
77%
Hra - Bloons Player Pack 4
Video sa načíta
Prinášame vám ďalšie pokračovanie tejto obľúbenej logickej hry Bloons! Opäť v hlavnej úlohe s neohrozenú opičkou. Než začnete hru, tak si môžete vpravo dole, zatrhnúť kolónku, ktorá vám dá nekonečno šípok do každého levelu. Inak princíp hry je stále rovnaký, snažte sa zostreliť najlepšie všetky…

Even More Bloons

1.7.2013
80%
Hra - Even More Bloons
Video sa načíta
A je to tu! Hra Bloons s vašim obľúbeným opičiakom v hlavnej úlohe je konečne na skóre! Čaká na vás množstvo levelov, premýšľania a prekážok, ktoré je nutné zdolať. Pri výbere levela si môžete zatrhnúť kolónku, ktorá vám dá nekonečno šípok, takže sa nemusíte strachovať, že sa netrafíte. Komu z vás…

Bloons 2

11.6.2013
81%
Hra - Bloons 2
Video sa načíta
Máme tu už druhé pokračovanie logickej hry Bloons. Hráte za opičku, s ktorou máte za úlohu zostreliť šípkami čo najviac balónikov. Nie je to tak jednoduché, neskoršie levely už nie sú tak ľahké. Ste obmedzení počtom šípok a hlavne musíte splniť daný limit balónikov na level. Takže kým vystrelíte,…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)