Dynamit

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Collapse It

23.12.2014
65%
Hra - Collapse It
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu oddeľte pomocou bômb všetkých ľudí v danom leveli. Hlavne musíte počítať s fyzikálnymi zákonmi.

Demolition Inc.

30.11.2013
84%
Hra - Demolition Inc.
Video sa načíta
Máme tu pre vás senza logickú hru, v ktorej budete hrať za demolačného experta! Podmínujte stavby tak, aby ste splnili daný výškový limit na každý level alebo správne dopravili odpad na korbu nákladiaku. Myslíte si, že zvládnete vyriešiť všetky levely?

Dyna Boy

5.11.2013
80%
Hra - Dyna Boy
Video sa načíta
V tejto hre od Armor Games budete hrať za baníka, ktorý sa snaží nájsť cestu von. Vašou úlohou, mu bude s tým pomôcť. Nebude to také ľahké, čaká vás veľa prekážok a nepriateľov. Zbierajte dynamit a šikovne ho použite na odpaľovanie zeminy a prekážok. Máte na to sa dostať až na koniec?

Blow and Raze

12.5.2013
63%
Hra - Blow and Raze
Video sa načíta
V hre Blow and Raze bude vašou úlohou v každom kole zdemolovať jednu budovu. Stačí len umiestniť dynamit na strategické miesta, stlačiť spúšť a pozerať sa ako sa budova zosunie. Pri každom odpale je dôležité, aby budova spadla pod zelenú značku.

Bridge Tactics 2

15.7.2012
72%
Hra - Bridge Tactics 2
Video sa načíta
Bridge Tactics 2 je druhý diel akčnej logickej hry, v ktorej bude vašou úlohou odpaľovať mosty, po ktorých práve prechádzajú nepriatelia. Rozmiestnite dynamit a keď sa na moste objavia nepriatelia rýchlo ho odpálte. Dôležité je najmä správne načasovanie.

Bridge Tactics

11.7.2012
67%
Hra - Bridge Tactics
Video sa načíta
Staňte sa odborníkom na pyrotechniku a pomôžte zlikvidovať, čo najviac nepriateľských vojenských jednotiek v akčnej hre Bridge Tactics. Vašou úlohou bude na nepriateľa zaútočiť v pravý čas - zrovna keď bude prechádzať po moste. Najprv nálože vhodne rozmiestnite a až budete pripravený, začnite ich…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)