Duchovia

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Ghost Train Ride

5.3.2015
70%
Hra - Ghost Train Ride
Video sa načíta
Prekonajte spoločne s príšerami strašidelnú dráhu, ktorú máte vy pod kontrolou. Musíte ich vyľakať, avšak musíte dbať na to, aby vaši cestujúci prežili a dopravili sa v poriadku do cieľa. Dokážete to ?

Ghostscape

16.12.2014
78%
Hra - Ghostscape
Video sa načíta
Bojíte sa radi? Máme tú skvelú adventúru, ktorá strašidelností len prekypuje. Pozrite sa do strašidelného domu, ktorý je plný duchov. Zaznamenajte tieto paranormálne javy a rozlúšti záhadu domu.

Crazy Old Man

28.11.2014
80%
Hra - Crazy Old Man
Video sa načíta
V tejto logickej skákačke budete mať za úlohou dostať starého muža k dverám na konci každého kola. V ceste vám bude stáť množstvo prekážok, ktoré môžete zdolať za pomoci ducha muža. I duch je však smrteľný, takže si dávajte pozor na rôzne nástrahy.

Silly Ghost

3.11.2014
75%
Hra - Silly Ghost
Video sa načíta
Cieľom tejto postrehovej hry je zabrániť duchovi, aby sa dostal mimo hraciu plochu a mohol tak páchať neplechu. Ducha drží na hracej ploche ohrada zo solničiek, ktorá je však na viacerých miestach poškodená. Opravte poškodené miesta skôr, než sa k ním duch dostane.
Hra - Defend Your Berry Bones
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru, v ktorej musíte brániť krabičku s vločkami. Duchovia, ktorí lietajú okolo sa budú jednotlivých dobrôt snažiť zmocniť, vy to však nesmiete dovoliť.

Haunted House

24.5.2013
74%
Hra - Haunted House
Video sa načíta
Haunted House je podarená krátka adventúra. Ste uväznení v strašidelnom dome plnom nástrah, nebezpečných duchov a kostlivcov. Hľadajte kľúče a postupujte ďalej v hre. Zbierajte cukríky, ktoré vám doplnia zdravie a nezabudnite, že sa nesmiete s nikým stretnúť, inak prichádzate o zdravie. Podarí sa…

Haunt the House

30.4.2013
84%
Hra - Haunt the House
Video sa načíta
Haunt the House je skvelá oddychová hra, v ktorej v roli duch bude vašou úlohou vystrašiť všetkých obyvateľov veľkého a starého domu. Tí sa budú rôzne prechádzať po miestnostiach, pričom vy ich musíte následovať a v pravý čas sa prevteliť do predmetu v ich bízkosti.

Ghosts Stole My Puppy

6.10.2012
92%
Hra - Ghosts Stole My Puppy
Video sa načíta
Vydajte sa zachrániť svoje šteniatko z pazúrov zlých duchov, ktorí ho uniesli. Budete sa pohybovať domom, kde môžete zbierať najrôznejšie predmety a za ne získavať body. Ohrozovať Vás budú samotní duchovia, ktorí Vás samozrejme nechcú nechať prejsť. Zbavíte sa ich tak, že je vysajete svojím…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)