Strieľanie postavičiek

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video sa načíta
Sliepky sú tentoraz na divokom západe a stretnete sa s nimi v súbojoch na život a na smrť. Mieritko musíte mať na zbrani a akonáhle začne sliepky tasiť zbraň, tak ju musíte rýchlo streliť. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet životov.
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu parádnu hru, v ktorej budete strieľať sliepky. Čím vzdialenejšiu sliepku trafíte, tým viac získate bodov. Môžete skúsiť trafiť aj telefónnu búdku alebo ovce.

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video sa načíta
Urputný boj, ktorý sa rozbehne v hre Sheep vs Aliens 2, potrebuje práve Teba. Dokážeš namieriť ovce tak, aby zostrelili zlých mimozemšťanov, ktorí sa snažia obsadiť nové planéty?

Snowy Battle Field

19.1.2014
55%
Hra - Snowy Battle Field
Video sa načíta
Porazte s Narutom v guľovačke jeho malých kamarátov z dediny. Váš najväčší nepriateľ je Konohamaru, ktorý vás bude v hre najviac ohrozovať. Preto ho musíte trafiť guľou, skôr než on.

Bounzy 2Hra na skóreHra o medaily

30.11.2013
89%
Hra - Bounzy 2
Video sa načíta
Zahrajte si túto super hru, v ktorej budete mať za úlohu vyčistiť každý level od krvilačných zombie! Zo začiatku vám to príde ako sranda, ale neskôr vás smiech prejde. Je dobré využívať múry, pomocou ktorých sa guľky odrážajú. Myslíte si, že dokážete vyčistiť každý level?

Rico Ninja

11.9.2013
72%
Hra - Rico Ninja
Video sa načíta
V hre Rico Ninja sa stanete ninjom, ktorý sa musí vysporiadať so všetkými nepriateľmi, ktorí sa mu postavia. Nie je to tak jednoduché, pretože sa v každom kole nachádza celý rad prekážok. Počet striel je tiež obmedzený. Ak ich však vyčerpáte, môžete si celé kolo skúsiť znova.

Counter Strike 1.6

24.8.2013
71%
Hra - Counter Strike 1.6
Video sa načíta
Tento Counter Strike je online prerábkou veľmi klasickej multiplayerovej počítačové hry. Aj keď ide o skôr typicky chlapčenskú hru, treba ťa bude baviť aj tak. V hre ťa čaká prevažne strieľanie a schovávanie sa, rôzne zbrane, rôzni nepriatelia. K dispozícii sú ako single player módy (môžete pridať…

Laser cannon 3

16.8.2013
83%
Hra - Laser cannon 3
Video sa načíta
Laser Cannon 3 je výborná logická hra, ktorá preverí vašu schopnosť prekonávať problémy a prekážky. Cieľom je pomocou pojazdných diel strieľať monštrá, ktoré sa môžu tiež rôzne pohybovať. Niekedy musíte tiež vyriešiť problém, ako vystreliť, aby ste trafili svoj ​​cieľ.

Gangland

2.3.2013
64%
Hra - Gangland
Video sa načíta
Zastreľte všetkých gangstrov v úrovni! Dávajte si však pozor, pretože nepriatelia neustále útočia vo vlnách, dokým ich nezastrelíte určitý počet a nepostúpite do ďalšieho kola.
Hra - Shooter Spark and Enforces
Video sa načíta
Akčná pařba, v ktorej je Vašim hlavným cieľom zneškodniť mafiánskeho bossa. Po každom kole si budete môcť doplniť zdravie a náboje za nazbierané body. Následne budete môcť Váš výsledok uložiť do tabuľky.

Call of Duty 2

6.2.2013
56%
Hra - Call of Duty 2
Video sa načíta
Call of Duty 2 Vám prinášame v úplne novej flash podobe. Hra síce neobsahuje to čo počítačová verzia ale aj tak Vás pobaví. Vašou úlohou je postrieľať čo najviac vojakov, skôr než vás zastrelí.

Cat God vs Sun King 2Hra na skóreHra o medaily

3.4.2013
80%
Hra - Cat God vs Sun King 2
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej si môžete zahrať na boha! Vašou postavou boha je síce mačka, ale to je podľa Egypťanov božské zviera, tak prečo nie. So svojou mačkou sa musíte snažiť zabiť čo najviac robotníkov, ktorí sa snažia dostavať chrám alebo inú stavbu. Dávajte si však pozor, majú aj ochranku, ktorá po…

Hoth Shot

2.1.2013
70%
Hra - Hoth Shot
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete fotografom přírodopisného časopisu a budete musieť "uloviť" čo najviac záberov exotických zvierat na novej planéte. Máte na to ale veľmi obmedzený časový limit a navyše sa Vám do práce budú pliesť hlavní hrdinovia Futuramy, takže to vôbec nebude také jednoduché.

Duckmageddon

10.11.2012
75%
Hra - Duckmageddon
Video sa načíta
V postrehovej strieľačke Duckmageddon sa vžijete do kože poľovníka, ktorý sa vydal na lov divokých kačíc. Zostreliť kačicu však nie je až také ľahké ako sa zdá, navyše keď ich musíte zasiahnúť dostatočný počet, aby ste mohli postúpiť do ďalšieho kola.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)