Ostreľovač

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Hitman for Fire

20.12.2013
63%
Hra - Hitman for Fire
Video sa načíta
Hitman for Fire je akčná strieľačka, v ktorej ako ostreľovač budete musieť likvidovať všetky vybrané ciele. Pred každou misiou sa vám zobrazí krátky popis vašej obete a taktiež si tu budete môcť dokúpiť náboje do vašej zbrane. Následne sa už môžete pustiť do samotnej akcie.
Hra - The Fall of Scorpion Garcia
Video sa načíta
V hre The Fall of Scorpion Garcia na vás čaká skutočne náročná úloha. Ako ostreľovač budete musieť preniknúť do dobre stráženej vily a zlikvidovať všetky nežiaduce osoby. Na začiatku sa však musíte zbaviť bezpečnostného systému a všetkých strážcov, ktorý by mohli úspech vašej misie ohroziť.

SnipeDown

30.7.2012
61%
Hra - SnipeDown
Video sa načíta
SnipeDown je strieľačka, ktorá vás prenesie na bojisko, kde v roli snipera musíte zastaviť postup nepriateľskej armády. Vašou úlohou bude chrániť vojenskú bariéru pred útokom nepriateľov a zabrániť tak jej zničeniu. Vaši protivníci sa budú neustále zlepšovať, avšak i vy máte možnosť mnohých…

Counter Snipe

5.5.2012
40%
Hra - Counter Snipe
Video sa načíta
Counter Snipe je perfektná strieľačka, v ktorej sa v roli snipera budete snažiť zlikvidovať, čo najviac nepriateľov skôr, než oni zničia vás. Pokiaľ si zvolíte mód multiplayer, môžete si zahrať s reálnymi hráčmi a získať tak peniaze na nákup nových zbraní a ďalších upgradov.

Sniper Year Two

26.3.2012
87%
Hra - Sniper Year Two
Video sa načíta
Pokiaľ máte radi akčné hry, z tejto budete dozaista nadšený. Stanete sa tajným agentom - sniperom, ktorého úlohou je ničiť nebezpečné ciele. V každej misii budete mať inú úlohu a je len na vašich schopnostiach, ako sa vám ju podarí splniť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)