Ovce

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Sheep Party

20.7.2016
74%
Hra - Sheep Party
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť vyhnúť prekážke, ktorá sa točí uprostred. Môžete ju buď preskočiť alebo odraziť. Hru môžu hrať až 4 hráči na jednom PC.

Don't Stop the Sheep

5.3.2016
75%
Hra - Don't Stop the Sheep
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu postrehovku, v ktorej musíte pustiť všetky ovce. Pohybujete plotom, v ktorom sú medzery a ovce musia týmito medzerami prejsť. Ak niektorá narazí na plot, môžete prehrať. Môžete tiež nakúpiť nové ovce alebo psa, ktorý ich zaženie.

Shearmageddon

7.9.2015
74%
Hra - Shearmageddon
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu chytať ovce dlhou obrovskou rukou a následne ich strihať. Musíte si dávať pozor, aby sa žiadna ovca nepriblížila príliš blízko elektrickému plotu, inak prídete o život.

Sheep: Hurr Durr

6.9.2015
70%
Hra - Sheep: Hurr Durr
Video sa načíta
Podarí sa vám dostať do domčeka všetky ovečky? Ovečky sa budú našťastie držať v skupine, takže nemusíte mať strach, že sa rozbehnú do všetkých strán. Musíte si však dávať pozor na prekážky, ktoré vás o ovečky môžu pripraviť. Dostaňte ich do domčeka čo najviac.

Cuby Creatures

21.8.2015
74%
Hra - Cuby Creatures
Video sa načíta
Dokážete si poradiť s preskakovaním nástrah a prekážok? Najprv budete ovládať ovcu, ale neskôr si budete môcť kúpiť aj iné zvieratká. Kto z Vás sa dostane najďalej?

Pet Stars: Lovely Lamb

28.4.2015
78%
Hra - Pet Stars: Lovely Lamb
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou postarať sa o malé jahniatko. Musíte ho umyť a starať o neho! Nakoniec ho budete môcť aj obliecť.
Hra - Shaun The Sheep Сhampionsheeps
Video sa načíta
Shaun The Sheep je známy seriál, ktorý každý z vás určite pozná. V tejto hre vás bude čakať veľa minihier a úloh, ktoré musíte vyriešiť. Zvládnete ich všetky splniť?

Sheep Campaign

13.2.2015
76%
Hra - Sheep Campaign
Video sa načíta
Cieľom hry je vyskákať s ovečkou do nebeských výšin. Ako vysoko to však bude záleží presne na Tebe. Dokážeš sa na ceste vyhnúť aj hladným vlkom a mnohým ďalším nástrahám?
Hra - Sheep vs Aliens 2 Zero Gravity
Video sa načíta
Máme tu pre vás druhé pokračovanie tejto super logickej hry, v ktorej budete odrážať útok mimozemšťanov. Cieľom bude odpaľovať z dela ovečky a zasahovať nepriateľov. Podarí sa vám ich zlikvidovať na čo najmenej striel?

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video sa načíta
Urputný boj, ktorý sa rozbehne v hre Sheep vs Aliens 2, potrebuje práve Teba. Dokážeš namieriť ovce tak, aby zostrelili zlých mimozemšťanov, ktorí sa snažia obsadiť nové planéty?
Hra - Doc McStuffins Lamb Healing
Video sa načíta
Pomôžte mladej pani doktorke s ošetrením chorej ovečky, ktorá zmokla vonku. Aby sa opäť zotavila potrebuje liečbu. Pomôžete jej s ňou?

King Rolla

8.6.2014
79%
Hra - King Rolla
Video sa načíta
V logickej hre King Rolla budete mať v každom kole za úlohu pomôcť kráľovi pozbierať všetky ovečky. Aby ste kráľa k ovečkám dostali, je potreba správne využívať rozličné herné prvky a taktiež kráľovu schopnosť na chvíľu sa vzniesť do vzduchu. Dávajte si pozor, aby ste sa nedotkli vankúšov.

Fluffy Golf

3.2.2014
86%
Hra - Fluffy Golf
Video sa načíta
Golf je hra pre všetkých a pod titulom Fluffy Golf nájdete skutočne originálne poňatie. Cieľom je odohrať všetky jamky čo najlepšie. Odpaľovať však nebudete loptičku, ale malú ovcu, ktorá je pripravená na konfrontáciu so všetkými prekážkami.

Home Sheep Home 2: Lost in SpaceNÁŠ TIP

19.11.2013
96%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost in Space
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší skvelý diel stratených ovečiek. Tie sú tentoraz vo vesmíre, kam ich uniesla mimozemská loď. Zachráňte ovečky skôr, než na nich budú mimozemšťania vykonávať experimenty. V každom leveli musíte vyriešiť, ako dostať všetky ovečky na druhý koniec.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)