Obrí červ

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Effing Worms Xmas

23.12.2012
85%
Hra - Effing Worms Xmas
Video sa načíta
Vianočné spracovanie brutálnej hry Effing Worms vám opät prináša možnosť vžiť sa do kože obrovského hladného červa. Vašou úlohou v hre bude požierať všetky vianočné postavičky a ľudí, ktorý sa pohybujú po zemskom povrchu. Dávajte si však pozor na nebezpečenstvá, ktoré tu číhajú.

Effing Worms

5.7.2012
59%
Hra - Effing Worms
Video sa načíta
Effing Worms je perfektná brutálna hra, v ktorej sa ocitnete v koži obrovského červa, ktorého jediným poslaním je zabiť čo najviac ľudí a zvierat a upokojiť tak svoj hlad po krvi. Nechýba ani množstvo vylepšení, ktoré z vás spravia ešte nebezpečnejšiu príšeru.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)