Obrí červ

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Effing Worms Xmas

23.12.2012
85%
Hra - Effing Worms Xmas
Video sa načíta
Vianočné spracovanie brutálnej hry Effing Worms vám opät prináša možnosť vžiť sa do kože obrovského hladného červa. Vašou úlohou v hre bude požierať všetky vianočné postavičky a ľudí, ktorý sa pohybujú po zemskom povrchu. Dávajte si však pozor na nebezpečenstvá, ktoré tu číhajú.

Effing Worms

5.7.2012
59%
Hra - Effing Worms
Video sa načíta
Effing Worms je perfektná brutálna hra, v ktorej sa ocitnete v koži obrovského červa, ktorého jediným poslaním je zabiť čo najviac ľudí a zvierat a upokojiť tak svoj hlad po krvi. Nechýba ani množstvo vylepšení, ktoré z vás spravia ešte nebezpečnejšiu príšeru.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)