Krv

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Dad n' Me

20.8.2012
66%
Hra - Dad n' Me
Video sa načíta
Pustite sa so svojím hrdinom - malým chlapcom do pouličných bojov proti ostatným deťom i dospelým v brutálnej bojovke Dad 'n Me. K dispozícii máte len dva typy útokov, ktoré však môžete kombinovať a vytvárať tak skutočne silné kombá. Zničte každého a staňte sa pravým pouličným bitkárom.

Horror Plant

3.8.2012
71%
Hra - Horror Plant
Video sa načíta
Starý čarodejník sa snažil za pomoci kúziel a mágie vyčarovať obrovskú mäsožravú rastlinu. Nakoniec sa mu to podarilo, avšak rastlina sa vymkla kontrole a sám čarodejník sa stal jej obeťou. Vy sa teraz v roli rastliny vydávate na cestu, aby ste našli ďalšie ľudské obete, ktoré upokoja váš hlad.

Big Pixel Zombies

31.7.2012
69%
Hra - Big Pixel Zombies
Video sa načíta
Vydajte sa do boja proti horde zombie v brutálnej strieľačke Bix Pixel Zombies. S vaším hrdinom sa ocitnete v malom mestečku, pričom nepriateľské zombie na vás budú útočiť zo všetkých strán. Široký výber zbraní vám poslúži k tomu, aby ste nažive zostali čo najdlhšie.

Sands of the Coliseum

6.7.2012
66%
Hra - Sands of the Coliseum
Video sa načíta
Sands of the Coliseum je ťahová bojovka, ktorá vás prenesie do starovekého sveta plného gladiátorských zápasov a súbojov. So svojím gladiátorom budete začínať takmer od nuly, postupne sa však môžete vypracovať na najsilnejšieho a najobávanejšieho bojovníka.

Effing Worms

5.7.2012
59%
Hra - Effing Worms
Video sa načíta
Effing Worms je perfektná brutálna hra, v ktorej sa ocitnete v koži obrovského červa, ktorého jediným poslaním je zabiť čo najviac ľudí a zvierat a upokojiť tak svoj hlad po krvi. Nechýba ani množstvo vylepšení, ktoré z vás spravia ešte nebezpečnejšiu príšeru.

Bunnykill

4.7.2012
63%
Hra - Bunnykill
Video sa načíta
Bunnykill je krvavá bojovka, v ktorej budete mať za úlohu s malým zajačikom zničiť, čo najviac nepriateľov. Tí budú stále silnejší a silnejší, avšak s množstvom špeciálnych útokov, ktoré máte k dispozícii sa vám ich určite podarí zlikvidovať. Útoky môžete navyše rôzne kombinovať, a tak vytvárať…

Flak Boy 2

2.7.2012
50%
Hra - Flak Boy 2
Video sa načíta
Flak Boy 2 je brutálna hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť malého robota. K dispozícii máte množstvo zbraní, ktoré musíte vhodne umiestniť na hraciu plochu a tak Flak Boyovi spôsobiť čo najväčšiu škodu. Navyše časom si môžete zarobiť na nové a účinnejšie zbrane.

Ricochet Kills 3

13.6.2012
66%
Hra - Ricochet Kills 3
Video sa načíta
Zničte nepriateľov na čo najmenší počet strieľ a dostaňte sa tak do ďalšieho levelu. V ničení nepriateľov vám pomôže to, že guľky sa odrážajú od stien. Taktiež môžete využiť rôzne vybuchujúce barely. Pokiaľ sa vám nepodarí všetkých zničiť, kým vám dojde munícia, môžete to skúsiť odznova.

Mechanical Commando 2

17.5.2012
50%
Hra - Mechanical Commando 2
Video sa načíta
Mechanical Commando 2 je skvelá strieľačka, v ktorej sa vydáte s bojovým robotom vydáte na misiu, ktorej cieľom je zničiť všetkých nepriateľov z vesmíru. Ochráňte najprv svoju domovskú planétu a následne osloboďte i ďalšie planéty. Nechýba ani množstvo vylepšení a upgradov.

Tripod Attack

2.5.2012
75%
Hra - Tripod Attack
Video sa načíta
V hre Tripod Attack bude vašou úlohou v roli bojového robota zničiť všetkých ľudí. Brániť vám v tom bude armáda, ktorá bude stále silnejšia a silnejšia. Avšak i vaše schopnosti sa budú postupne vylepšovať, vďaka čomu máte nádej, že ovládnete celé ľudstvo.
Hra - Hanger 2: Endless Levelpack
Video sa načíta
Pokiaľ ste na našich stránkach už hrali hru Hanger, toto rožšírenie vás dozaiste poteší. V podstate bude vaša úloha rovnaká, ako v predchádzajúcich dieloch - za pomoci vystreľovacieho lana prekonať množstvo prekážok. Avšak tentokrát nepôjde o to prejsť všetky levely, ale dostať sa s panáčikom čo…

Decision

29.4.2012
81%
Hra - Decision
Video sa načíta
Decision je strašidelná strieľačka, ktorá vás prenesie do mesta, ktoré zapalavili zombie. S hlavným hrdinom sa vydáte na neľahkú misiu - očistiť mesto od týchto monštier. K tomuto účelu vám dobre poslúži široká ponuka zbraní a možnosť mnohých vylepšení hrdinu.

Shadow Brute

19.4.2012
81%
Hra - Shadow Brute
Video sa načíta
Shadow Brute je brutálne bojová hra, v ktorej sa vydáte do boja proti horde nepriateľov. Nepriatelia budú na vás útočiť postupne a budú stále silnejší a silnější. Zoberte do ruky meč a ukážte im, čo vo vás je.

Kill Bill

4.4.2012
70%
Hra - Kill Bill
Video sa načíta
Máte radi film Kill Bill? Potom práve pre Vás je Tada bojová hra inšpirovaná jednou z najslávnejších scén tohto filmu. Ako neohrozená hrdinka s mečom sa postavíte hned 88 pološialeným bojovníkom. Dokážete je poraziť všetky?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)