Ryba zabijak

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Miami Shark

19.12.2014
75%
Hra - Miami Shark
Video sa načíta
V úlohe hladného žraloka budete ničiť všetko, čo vám príde do cesty. Čím viac toho zničíte, tým viac dostanete bodov. Dostanete sa až do konca?

Born To Be Big

29.8.2014
48%
Hra - Born To Be Big
Video sa načíta
Staňte sa malou rybičkou v mori a pomôžte jej vyrásť až do dospelosti tým, že budete jesť menšie rybičky a chutné dobroty. Ale pozor musíte sa vyhýbať veľkým rybám, ktoré by naopak mohli zjesť vás.

Feed Us 5

12.5.2014
93%
Hra - Feed Us 5
Video sa načíta
Skvelý piaty diel brutálnej hry je tu!! Feed Us je klasika, v ktorej hráte za piraňu a snažíte sa pozabíjať čo najviac ľudí a získať čo najviac krvi. Za získanú krv potom môžete vašu rybku ďalej vylepšovať. Zaobstarať jej silnejšie telo, chvost alebo väčšie zuby.

Big Teeth

19.11.2013
84%
Hra - Big Teeth
Video sa načíta
Zábavná hra na skore, kde sa budete snažiť pozbierať do siete čo najviac perál. Dávajte si však pozor na zubatou rybku, ktorá ich stráži a sieť sa snažia zničiť.

Fish and Destroy

26.12.2012
70%
Hra - Fish and Destroy
Video sa načíta
V hre Fish and Destroy bude vašou úlohou dostať sa s vražednou rybou čo najďalej a získať tak čo najvyššie skóre. Plávať môžete so svetlom, pričom v tomto prípade prilákate kopu rýb, ktoré môžete zjesť alebo môžete plávať za tmy a byť tak chránený pred niektorými nebezpečenstvami.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)