Scifi

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Elsa Time Travel Prehistoric Age
Video sa načíta
Pomôžte Else opraviť stroj času a presunúť ju o niekoľko tisíc rokov späť. Tiež ju budete môcť obliekať!

Strike Force Heroes 2

8.1.2014
65%
Hra - Strike Force Heroes 2
Video sa načíta
Strike Force Heroes 2 je akčná strieľačka, v ktorej ako člen bojovej jednotky budete bojovať proti nepriateľským jednotkám. V boji vám pomôžu rôzne vylepšenia, v podobe nových zbraní, ochrannej výzbroje a podobne, ktoré môžete získať počas hry. Podarí sa vám zdolať všetky misie?

Foxys Ride

4.1.2014
77%
Hra - Foxys Ride
Video sa načíta
Hra Foxys Ride sa odohráva v meste budúcnosti, kde unikáte cez prekážky. Je veľmi dôležité odrážať sa včas, pretože inak spadnete do hlbín a hra končí. Po každom neúspešnom pokuse si môžete vylepšiť Vaše vlastnosti alebo si kúpiť nového panáčika. Dokážete doskákat až na koniec a zistiť čo sa tam…

The Telekinetic Incident

30.10.2013
87%
Hra - The Telekinetic Incident
Video sa načíta
V tejto super hre od Armor Games bude vašou úlohou nájsť cestu k teleportu, ktorý vás prenesie do ďalšieho levelu. K tomu budete využívať vaše telekinetické schopnosti. Zo začiatku to bude jednoduché, ale verte, že v ďalších leveloch začne ísť do tuhého. Máte na to vyriešiť každý level?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)