Väzenie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Hobo Prison Brawl

4.3.2013
68%
Hra - Hobo Prison Brawl
Video sa načíta
Známy bitkár Hobo sa dostal do väzenia, čo mu však rozhodne nebráni v tom, aby prestal so svojím násilným chovaním. Vašou úlohou bude Hobovi pomôcť v likvidácii ostatných väzňov i samotných dozorcov. Dokážete si však prebiť cestu pomedzi desiatky nepriateľov?

Randys Jail Break

15.10.2012
68%
Hra - Randys Jail Break
Video sa načíta
Dostať sa s väzenia vlastnými silami je naozaj takmer nadľudský výkon. V hre Randys Jail Break sa napriek tomu o to pokúsite. Cesta za slobodu si však vyžaduje bystrosť a dobrý úsudok, takže musíte nájsť tu správnu kombináciu úkonov, ktorá vašu postavu z väzenia bezpečne dostane.

Escaping the Prison

10.7.2012
75%
Hra - Escaping the Prison
Video sa načíta
Byť zavrený vo väzení nie je žiadna výhra. Našťastie existuje hneď niekoľko spôsobov, ako sa dostať na slobodu. S pomocou zásielky, ktorá vám došla na vašu celu sa musíte pokusiť o útek. Celkovo existujú 3 rôzne spôsoby, ako sa vám to môže podariť. Nájdete ich všetky?

Stealth Bound

30.11.-0001
85%
Hra - Stealth Bound
Video sa načíta
Väzenie nie je vôbec pekné miesto, preto sa tento väzeň odhodlal k úteku. Vašou úlohou mu bude pomôcť nájsť cestu von. Musíte dávať pozor na stráže a alarm, ktorý môžu spustiť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)