Športové

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Swing Swing Golf

23.10.2015
65%
Hra - Swing Swing Golf
Video sa načíta
Zahrajte si skvelý golf, kde máte len päť pokusov na to, aby ste dostali loptičku na plošinu s jamkou. Plošina sa rôzne zmenšuje a pohybuje.

Funny Volleyball

17.10.2015
72%
Hra - Funny Volleyball
Video sa načíta
Poď si zahrať parádny volejbal. Budeš hrať za tučniaka a ďalšie postavy. Je potrebné sledovať trajektóriu letu lopty a predvídať, kde dopadne. Jedine tak môžete poraziť svojho protivníka.

Neymar can play

15.9.2015
56%
Hra - Neymar can play
Video sa načíta
Neymar musí trénovať, aj počas zranenia a preto mu musíte pomôcť, aby dal gól. Mierte mimo brankára, aby ste mali šancu.

Jenny Jockey Adventures

16.8.2015
72%
Hra - Jenny Jockey Adventures
Video sa načíta
Pokúste sa preskočiť všetky prekážky, ktoré sa pred Vami objavia. Budete musieť správne načasovať všetky odrazy. Vďaka tomu sa môžete preniesť cez všetky prekážky.

Air Hockey 2015

15.8.2015
75%
Hra - Air Hockey 2015
Video sa načíta
Dokážete vo veľmi rýchlej hre poraziť protivníka? Dávajte si pozor na zákerné odrazy a hrajte opatrne zo zabezpečenej defenzívy. Budete musieť nastrieľať viac gólov ako súper a veľký pozor na vlastné góly.

Elsa Gym Workout

11.8.2015
75%
Hra - Elsa Gym Workout
Video sa načíta
Pokúste sa poriadne rozcvičiť Elsu, ktorá je trochu stuhnutá a chcela by zlepšiť svoju fyzičku. Dokážete jej pomôcť so všetkými cvikmi, ktoré ju v telocvični čakajú?
Hra - Boots Carnival Adventure
Video sa načíta
Koľko gólov dokážeš nasádzať v stolnom hokeji? Chce to trochu cviku a iste sa ti bude dariť. Snaž sa protivníka prekvapiť nečakaným odrazom, ktorý bude rozhodujúci. Ako ďaleko sa dostanete?

Gem Golf 2

5.8.2015
76%
Hra - Gem Golf 2
Video sa načíta
Zahrajte si spolu s mladým dievčaťom golf a trafte v každom kole loptičku do jamky označenej vlajkou. Pritom sa musíte snažiť vyzbierať všetky drahokamy, ktoré sa v každom kole nachádzajú. Aby ste získali dostatok bodov, pokúste sa každé kolo dokončiť na čo najmenší počet úderov.

Volleypong

22.7.2015
72%
Hra - Volleypong
Video sa načíta
Dokážeš si poradiť s hraním volejbalu? Chce to trochu cviku, ale ak sa Vám podarí zahrať tri víťazné lopty, vyhráte tiež celý set.

LEGO Juniors: Surfařka

15.6.2015
65%
Hra - LEGO Juniors: Surfařka
Video sa načíta
Vyberte mladej slečne jej štýl a pripojte k nej milého poníka alebo zvieratko z výberu.

Galaxy Golf HD

3.6.2015
75%
Hra - Galaxy Golf HD
Video sa načíta
Máme tu parádnu golfovú hru, ktorú budete hrať na planétach vo vesmíre. Vždy sa musíte snažiť dostať loptičku do jamky na čo najmenej pokusov.

Mini Putt Garden

2.6.2015
75%
Hra - Mini Putt Garden
Video sa načíta
V tejto športovej hre si môžete zahrať zaujímavý minigolf. V každom kole budete mať za úlohu trafiť loptičku do lamky na čo najmenší počet úderov. Pritom sa snažte pozbierať všetky vzácne drahokamy, za ktoré získate body navyše.

Mini World of Golf Ball

28.5.2015
76%
Hra - Mini World of Golf Ball
Video sa načíta
Výborná hra, kde si zahrajte minigolf na zákerných jamkách. Bude na vás čakať mnoho prekážok, ktoré musíte prekonať. Snažte sa trafiť jamku na čo najmenej pokusov.

Baby Hazel Sports Day

26.5.2015
83%
Hra - Baby Hazel Sports Day
Video sa načíta
Hazel a jej kamaráti sa majú zúčastníť športového dňa. Pomôžte jej s prípravou a samotnou výhrou v každej hre!

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)