Športové

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Winter Games

26.4.2015
80%
Hra - Winter Games
Video sa načíta
Zima už je síce preč, ale práve preto si ju môžeš pripomenúť v týchto skvelých zimných 3D športoch. Než sa vydáš na preteky, poriadne potrénuj, aby si vôbec mala nejakú šancu. Veľa šťastia!

Hang Tight!

9.3.2015
68%
Hra - Hang Tight!
Video sa načíta
Myslíte si, že ste športovo zručný, tak to si môžete overiť touto hrou, kde musíte ovládať 4 súťažiacich. Vašou úlohou je, aby ste spoločne prekonali prekážky a pritom sa vám neroztrhlo lano. Podarí sa vám prísť do cieľa v čas?

Mini Golf Wild West

5.3.2015
80%
Hra - Mini Golf Wild West
Video sa načíta
Zahrajte si mini golf na divokom západe, táto unity3D hra vás určite pobaví. Všetko sa ovláda iba myšou, nastavte si balónik, určte silu, ktorou poletí a je to. Dokážete každý balónik dostať na čo najmenší počet pokusov? Tiež si môžete užiť peknú hudbu.
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video sa načíta
Zajazdite si s pýta na skejte a získajte body do tabuľky! Triky robíte pomocou šípok a medzerníka. Za získané body sa vám odomykajú lepšie skejty.
Hra - Avalanche At Planktons Peak
Video sa načíta
Spongebob sa rúti zo svahu a snaží sa nájsť svojich kamarátov a zachrániť ich pred padajúcou lavínou. Dokážete prekľučkovať hromadou prekážok, užiť si veľké skoky a ešte zachrániť kamarátov?
Hra - Calimero play Basketball
Video sa načíta
Koľko dokážete nasádzať košov v hre, kde je veľmi dôležitý odhad? Koľko lôpt v rade dokážete premeniť? Ako pomocník slúži trajektória, ktorá zobrazuje predpokladanú trasu letu lopty.

HOCKEY GAME

21.12.2014
78%
Hra - HOCKEY GAME
Video sa načíta
Máte radi hokej a hokejistov? Zahrajte si proti tým najlepším hokejistom sveta. Zostavte si vlastný hokejový tím a porazte všetky ostatné tímy.

Downhill Snowboard 3

12.12.2014
94%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video sa načíta
Máte radi zimné športy? V tejto hre si užijete jazdy na snowboarde. Nanešťastie sa za vami pri jazde odtrhla lavína, takže musíte pádit veľa rýchlo dole. Pri zjazde sa navyše snažíte o čo najlepšie triky.

Sewer Run

9.12.2014
81%
Hra - Sewer Run
Video sa načíta
Skúste si, aké to je jazdiť na skateboarde. V tejto hre to nebude žiadny problém. Užite si super grafiku a náročné trate, ktoré vás pobavia. Podarí sa vám zakaždým zvíťaziť?

Tennis 3D

3.12.2014
75%
Hra - Tennis 3D
Video sa načíta
Cieľom hry je jednoducho poraziť svojho súpera. Dokážete sa presadiť a v klasickom počítaní setu postupne zbierať jednotlivé fifteeny? Na počiatku si môžete tiež vybrať povrch, na ktorom sa bude hrať.

Awesome Run

1.12.2014
83%
Hra - Awesome Run
Video sa načíta
Staňte sa bežcom a pokúste sa vyhrať šampionát v tejto športovej hre. Trasa je plná prekážok, ktorým sa musíte vyhnúť. Svoj beh môžete zrýchliť za pomoci energy drinku. Pokiaľ sa nejaký súper ocitne tesne pred vami, môžete ho kopnúť a tým ho spomaliť.

9-BallHra na skóreHra o medaily

23.10.2014
70%
Hra - 9-Ball
Video sa načíta
Deviatka je jedna z mnohých verzií biliardu. V tejto verzii bude vašou úlohou potopiť gule postupne tak, ako idú podľa čísel od jednotky. Ak trafíte zlú alebo žiadnu, tak prídete o 25 bodov.

Bmx stuntsHra na skóreHra o medaily

20.10.2014
72%
Hra - Bmx stunts
Video sa načíta
Urobte najlepšie triky na BMX bicykli a získajte plno bodov! Ovládanie je jednoduché, hlavné je v poriadku dopadnúť na zem. Ak budete jazdiť po budovách, tak môžete získať bonusové body.

Crazy Golfish

20.10.2014
60%
Hra - Crazy Golfish
Video sa načíta
Zahrajte si minigolf so zlatou rybkou. Rybku musíte dostať do akvária na čo najmenej pokusov. Dávajte si však pozor na mnoho prekážok, ktoré vás môžu rozkrojiť alebo nabodnout.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)