Snowboard

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Downhill Snowboard 3

12.12.2014
94%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video sa načíta
Máte radi zimné športy? V tejto hre si užijete jazdy na snowboarde. Nanešťastie sa za vami pri jazde odtrhla lavína, takže musíte pádit veľa rýchlo dole. Pri zjazde sa navyše snažíte o čo najlepšie triky.

Downhill Snowboard

10.5.2014
80%
Hra - Downhill Snowboard
Video sa načíta
Zábavná športová hra, v ktorej si vyskúšate nejaké tie triky na doske. Môžete robiť saltá dopredu, dozadu alebo len tak zjazdiť kopec. Za čas strávený vo vzduchu dostávate dokonca aj body. Dávajte si však pozor nech nespadnete!

Kool Girl

19.3.2014
79%
Hra - Kool Girl
Video sa načíta
V obliekačke Kool Girl bude vašou úlohou obliecť mladú snowboardistku. Na výber budete mať možstvo zimného oblečenia i snowboardového vybavenia, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať a vytvoriť tak štýl, ktorý sa vám bude najviac páčiť.

Penguin skate 2

28.11.2013
70%
Hra - Penguin skate 2
Video sa načíta
Penguine Skate 2 je športová hra, kde vystupuje v hlavnej roli milý tučniak. V tejto hredostanete možnosť predviesť, akí ste dobrí na svahu. Vašou hlavnou úlohou je nespadnúť a cestou pozbierať, čo najviac lízaniek.

Niwit Slide

10.10.2013
70%
Hra - Niwit Slide
Video sa načíta
Milovníci zimných radovánok a športov si budú môcť užiť veľa zábavy vďaka hre Niwit Slide. Postavíte si totiž na snowboardová doska a môžete vyraziť na svah. Cez jamy v ľade musíte preskákať. Tiež sa vyhnite červeným šípkam, ktoré sú určené k spomaleniu. Snažte sa naopak zbierať tie zelené, ktoré…

Ice Run

20.6.2013
84%
Hra - Ice Run
Video sa načíta
Ice Run je zábavná hra, v ktorej hráte za tučniaka, ktorý preteká na snowboarde, lenže máte pred sebou veľa súperov, ktorí sa s vami nebudú vôbec párať. Zbierajte žlté hviezdičky, za tie máte body, modré vám pomôžu s protivníkmi. Keď na ne nabehnete tak máte 3 strely, na dráhe ich nájdete veľa. Tak…

Avalanche Stunts

9.1.2013
77%
Hra - Avalanche Stunts
Video sa načíta
Doska na nohy a hurá na svah! Teda skôr na horu ako na svah, pretože v tejto hre budete schádzať len tie najväčšie kopce. Na nich sa dajú totiž robiť triky, za ktoré máte veľa bodov, a to nehovoriac o zbieranie hviezdičiek po ceste.

Snow Sporty Dress Up

30.11.2012
81%
Hra - Snow Sporty Dress Up
Video sa načíta
Zima sa neúprosne blíži, tak si zahrajte tematickú obliekačku, v ktorej pripravíte na tie pravé zimné športy mladú slečnu. Akému športu sa bude venovať - ​​necháte ju lyžovať, korčuľovať alebo sánkovať? Zvoľte teplé oblečenie aby k sebe pekne ladilo au nebezpečnejších športov nezabudnite na prilbu…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)