Športové

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Toon Table Tennis

15.10.2014
73%
Hra - Toon Table Tennis
Video sa načíta
Skvelý postreh je hlavným predpokladom pre výhru v stolnom tenise. Aspoň tejto hre. Na techniku ​​a tiež rýchlosť vybranej obtiažnosti si iste rýchlo privyknete. Tiež si volíte súpera a seba. Na výber sú kreslené postavy.

Street World Cup 2014

2.10.2014
78%
Hra - Street World Cup 2014
Video sa načíta
Ďalšia skvelá futbalová hra je tu! Zahrajte si parádny pouličný futbal, v ktorom máte len 3 hráčov. Brankár, obranca a útočník vám však postačí k tomu, aby ste vyhrali zápas. Hráča ovládate klikaním do strán.

Tricky Duck VolleyballHra na skóreHra o medaily

1.10.2014
71%
Hra - Tricky Duck Volleyball
Video sa načíta
Volleyball je parádny hra a navyše s animovanou postavičkou Daffym. Hrať budete proti ďalšiemu Kačerov, ktorý zjavne vie hrať dobre! Na výber máte niekoľko obtiažností.

Soccer Physics

3.9.2014
69%
Hra - Soccer Physics
Video sa načíta
Ak chcete hrať túto hru musíte mať veľku dávku trpezlivosti pretože sa hráči neovládajú tak, ako pri klasickom futbale. Preto bude dať gól skutočne náročné.

Mini Putt 3

3.9.2014
59%
Hra - Mini Putt 3
Video sa načíta
Zahrajte si známu hru minigolf a staňte sa najlepším hráčom. Princíp hry je jednoduchý po poležení loptičky na zem ju musíte trafiť do jamky a to s najnižším počtom pokusov. Každé kolo je náročnejšie a musíte zvoliť inú taktiku.

World Striker 2014

4.8.2014
80%
Hra - World Striker 2014
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej si zahráte naozajstný futbal! Na začiatku si vyberte národný tím a následne len porážajte súperov. V tíme máte len pár hráčov, hra je však o to rýchlejšia.

WorldCup FeverHra na skóreHra o medaily

23.7.2014
70%
Hra - WorldCup Fever
Video sa načíta
Ďalšia skvelá postrehovka, v ktorej musíte udržať loptu vo vzduchu tak dlho, ako to len bude možné. Loptu udržíte vo vzduchu tak, že na ňu budete klikať myšou.

Fish Race Champions 2

22.7.2014
83%
Hra - Fish Race Champions 2
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie pokračovanie skvelej hry, v ktorej pretekáte s rybkou. Rybku trénujete a snažíte sa, aby mala čo najlepší výkon. Musíte ju tiež pravidelne kŕmiť.

BigJump ChallengeHra na skóreHra o medaily

22.7.2014
76%
Hra - BigJump Challenge
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu skvelú športovú hru! Tentoraz sa budete snažiť predviesť čo najlepší skok na lyžiach. Zapojiť musíte aj triky! Máte 5 pokusov a celkový výsledok sa vám uloží.

All Star Skate ParkHra na skóreHra o medaily

22.7.2014
78%
Hra - All Star Skate Park
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, kde sa budete na skateboarde preháňať po U rampe. Vyberiete si jednu z dvoch postavičiek a následne sa budete snažiť získať najvyšší počet bodov. Hra má 3 kolá, ktoré sú časovo ohraničené.

Active Pong

19.7.2014
72%
Hra - Active Pong
Video sa načíta
Veľa zábavy si užijete s hrou Active Pong. Ak máte dobrý postreh, zvládnete určite veľa odrazov loptičky.

Ice Hockey Challenge!Hra na skóreHra o medaily

3.7.2014
70%
Hra - Ice Hockey Challenge!
Video sa načíta
Skúste si streľbu na hokejovú bránu! Máte jednu minútu a musíte sa snažiť nastrieľať čo najviac gólov. Brankár je však veľmi mrštný.

Ultimate Mega HoopsHra na skóreHra o medaily

2.7.2014
73%
Hra - Ultimate Mega Hoops
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra na váš postreh. Vašou úlohou bude nahádzať počas 10 kôl čo najväčší počet košov. Obtiažnosť sa stále zvyšuje.

ArcheryHra na skóreHra o medaily

29.6.2014
72%
Hra - Archery
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú lukostreľbu! Vašou úlohou bude mieriť presne a počítať aj s bočným vetrom. Dávajte si pozor na obmedzený počet bodov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)