Športové

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Prumpa Goes Skiing

22.6.2014
70%
Hra - Prumpa Goes Skiing
Video sa načíta
Hoci sú slony tvorovia žijúci rýdzo v teplých krajinách, v hre Prumpa Goes Skiing sa ukazuje, že majú radi aj zimu. Dokážete pomôcť nášmu slonovi, aby bez chýb prešiel celú slalomovú dráhu? Nebude to jednoduché, ale určite to dokážete.

Puppet Soccer 2014

3.6.2014
82%
Hra - Puppet Soccer 2014
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú futbalovú hru Puppet Soccer 2014! Vyberte si vlastného futbalistu, za ktorého budete hrať a vylepšovať jeho štatistiky. Na výber je niekoľko možností. Môžete si teda dať klasický šampionát a získať čo najviac peňazí!

Basketball Street

19.5.2014
75%
Hra - Basketball Street
Video sa načíta
Zahrajte si túto športovú hru, v ktorej budete hrať basketbal na ulici. Stačí iba kliknúť, nastaviť trajektóriu priamo do koša a znova kliknúť. Máte na to zakaždým sa trafiť?

Stick Figure Badminton 2

16.5.2014
78%
Hra - Stick Figure Badminton 2
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej budete musieť svojich súperov poraziť v bedmintone. Hra ponúkne na výber niekoľko postavičiek, za ktoré je možné hrať. Navyše, ak Vás prestane baviť hrať proti počítaču, môžete to skúsiť proti kamarátovi.

Afro Basketball

15.5.2014
76%
Hra - Afro Basketball
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej musíte nahádzať čo najviac košov počas desiatich pokusov. S každým trafeným košom sa však vzďaľujete a každý ďalší pokus je náročnejší.

Downhill Snowboard

10.5.2014
80%
Hra - Downhill Snowboard
Video sa načíta
Zábavná športová hra, v ktorej si vyskúšate nejaké tie triky na doske. Môžete robiť saltá dopredu, dozadu alebo len tak zjazdiť kopec. Za čas strávený vo vzduchu dostávate dokonca aj body. Dávajte si však pozor nech nespadnete!
Hra - Super Volleyball Brazil 2
Video sa načíta
Hra Super Volleyball Brazil 2 prináša oproti prvému dielu ďalšie možnosti. Môžete si vybrať zloženie tímu. Dokonca môžete vybrať aj zmiešané dvojice alebo čisto dámsky tím. Dokážete vytvoriť neporaziteľnú dvojicu?

Street Sesh

28.4.2014
70%
Hra - Street Sesh
Video sa načíta
Zábavná športová hra, to je Street Sesh. Po ulici sa budete preháňať na skateboardu, vyhýbať sa doprave a rôznym prekážkam. Navyše budete robiť triky a získavať za ne body.

Super Volleyball Brazil

28.4.2014
85%
Hra - Super Volleyball Brazil
Video sa načíta
Výborne graficky spracovaná hra Super Volleyball Brazil prináša úplne nový zážitok pri hraní volejbalu. Dokážete peknou rozohrávkou rozhodiť súpera a doraziť ho presným smečom, ktorý nedáva šancu na odpoveď?

Lizas Sports Shoppe

26.4.2014
73%
Hra - Lizas Sports Shoppe
Video sa načíta
Práca v obchode so športovým tovarom nie je úplne jednoduchá. Musíte sa venovať všetkým zákazníkom a tiež obchod postupom času vylepšovať. Je to veľmi dôležité, pretože inak sa nepodarí uspokojiť všetkých klientov, ktorí do obchodu prídu.

Ski Sim Cartoon

25.4.2014
73%
Hra - Ski Sim Cartoon
Video sa načíta
Hra Ski Sim Cartoon ponúkne veľa zábavy. Stačí skočiť na snowboard, sane alebo lyže a vydať sa na trať. Cieľom je dôjsť do cieľa čo najrýchlejšie a tiež nazbierať čo najviac bodov. Koľko ich budete mať v cieli?

Velikonoční golf

23.4.2014
88%
Hra - Velikonoční golf
Video sa načíta
Veľkonočné golf je veľmi zábavná hra, v ktorej sa budete snažiť s zajačikom pozbierať čo najviac vajíčok na každej jamke a pritom sa trafiť do jamky na čo najmenej pokusov. Podarí sa vám to?

SnowBrawl Fight 3

21.4.2014
74%
Hra - SnowBrawl Fight 3
Video sa načíta
Cieľom hry SnowBrawl Fight 3 je rozdať si to v guľovačke s protivníkom. Musíte z neho doslova urobiť snehuliaka. Po každom kole si môžete vylepšiť vlastnosti. Dokážete nastaviť taktiku tak, aby ste sa stali najlepším?

Mr Bean Skiing Holiday

12.4.2014
68%
Hra - Mr Bean Skiing Holiday
Video sa načíta
Mr Bean potrebuje pomoc s lyžovaním. V hre Mr Bean Skiing Holiday sa musíte vyhnúť nástrahám na zjazdovke a tiež zbierať medvedíkov, ktorí sú rozhádzaní po celej zjazdovke.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)