O medaile

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Fruit ImplosionHra na skóreHra o medaily

10.11.2014
72%
Hra - Fruit Implosion
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu skvelú hru, tentoraz s tromi druhmi ovocia. Vašou úlohou bude odbúravať rovnaké ovocie. Vždy musia byť minimálne dve pre odbúranie a tri pre získanie bodov. Čím viac ovocia odbúrate naraz, tým viac dostanete bodov.

Cold FusionHra na skóreHra o medaily

8.11.2014
72%
Hra - Cold Fusion
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, kde musíte spájať rovnaké obrázky. Spojiť musíte vždy minimálne dva, aby ste ich odstránili. Čím viac ich spojíte, tým viac dostanete bodov.

Flower PowerHra na skóreHra o medaily

7.11.2014
70%
Hra - Flower Power
Video sa načíta
Zostreľ v každom leveli všetky kvetinky. Kvetinky vystřelujte tak, aby ste dosiahli vždy spojenie minimálne troch. Kytky pomaly zostupujú dole.

Ultra BlockHra na skóreHra o medaily

6.11.2014
75%
Hra - Ultra Block
Video sa načíta
Zahraj si parádnu hru, v ktorej budeš spájať farebné kocky. Spojiť musíš vždy minimálne tri rovnako farebné kocky. Dávaj si pozor na chyby, inak budeš potrestaný riadkom navyše.

CollapseHra na skóreHra o medaily

5.11.2014
75%
Hra - Collapse
Video sa načíta
Ďalšia hra, v ktorej budete spájať rovnako farebné guľôčky. Spojiť môžete najmenej dve rovnako farebné guľôčky. Pokiaľ kliknete iba na jednu guľôčku, tak prídete o body.

Pepper PanicHra na skóreHra o medaily

2.11.2014
75%
Hra - Pepper Panic
Video sa načíta
Ďalšia skvelá bejweled hra, tentoraz s papričkami. Vždy musíte spojiť minimálne 3, z čoho vznikne jedna lepšia. Čím lepšie papričky spojíte, tým viac dostanete bodov. Za špeciálnu kombináciu môžete dostať aj papričkové šialenstvo.

HelicopterHra na skóreHra o medaily

31.10.2014
70%
Hra - Helicopter
Video sa načíta
Podarí sa vám ovládať helikoptéru tak, aby ste uleteli čo najväčšiu vzdialenosť a nenarážali do prekážok? Prekážky sa navyše neustále zväčšujú.

CrashHra na skóreHra o medaily

30.10.2014
72%
Hra - Crash
Video sa načíta
Ďalšia hra, v ktorej budete musieť odbúrať rovnako farebné kocky. Pre ich odbúranie musia byť minimálne 3 rovnaké. Zo spodnej hranice sa neustále objavujú nové rady kociek a vy sa musíte snažiť, aby nedosiahli až na strop.

ClickenGoldHra na skóreHra o medaily

29.10.2014
73%
Hra - ClickenGold
Video sa načíta
Skvelá logická hra, v ktorej budete zbierať mince. V každom kole musíte pozbierať určitý počet mincí, ak sa vám to nepodarí, tak prehráte. Ak ich dostanete všetky, tak získate bonus.

9-BallHra na skóreHra o medaily

23.10.2014
70%
Hra - 9-Ball
Video sa načíta
Deviatka je jedna z mnohých verzií biliardu. V tejto verzii bude vašou úlohou potopiť gule postupne tak, ako idú podľa čísel od jednotky. Ak trafíte zlú alebo žiadnu, tak prídete o 25 bodov.

Car WorkshopHra na skóreHra o medaily

22.10.2014
70%
Hra - Car Workshop
Video sa načíta
Podarí sa vám v každom kole opraviť potrebný počet áut a získať body pre dosiahnutie cieľa? Každé auto potrebuje inú opravu, benzín alebo výmenu pneumatík. Na každé auto máte obmedzený čas.

Spear TossHra na skóreHra o medaily

21.10.2014
70%
Hra - Spear Toss
Video sa načíta
Podarí sa vám hodiť oštep čo najďalej? Vašou úlohou bude kliknutím rozbehnúť vozíčkarov a hodiť oštep tesne pred koncom rozjazdovej dráhy.

Bmx stuntsHra na skóreHra o medaily

20.10.2014
72%
Hra - Bmx stunts
Video sa načíta
Urobte najlepšie triky na BMX bicykli a získajte plno bodov! Ovládanie je jednoduché, hlavné je v poriadku dopadnúť na zem. Ak budete jazdiť po budovách, tak môžete získať bonusové body.

Square AsembleHra na skóreHra o medaily

19.10.2014
70%
Hra - Square Asemble
Video sa načíta
Podarí sa vám odstrániť čo najviac rovnako farebných kociek a získať tak čo najviac bodov? Odbúravať musíte vždy minimálne dve rovnako farebné kocky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)