Doručovanie

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Drone Delivery

20.9.2016
75%
Hra - Drone Delivery
Video sa načíta
Vašo úlohou bude ovládať dron, s ktorým budete vyzdvihnutie zásielky pre obchod. Nesmiete však naraziť do žiadnej prekážky. Tiez sa snažte po ceste pozbierať čo najviac mincí.

Christmas Elf Delivery

22.12.2015
64%
Hra - Christmas Elf Delivery
Video sa načíta
Pomôžte vianočnému elfovi, aby dopravil darčeky na určené miesto. Problém je v tom, že terén je náročný a darčeky budú vypadávať, vy sa musíte postarať o to, aby ste na vlečke mali dostatok darčekov a mohli ste postúpiť do ďalšieho levelu.

Naruto Bike Delivery

22.9.2015
74%
Hra - Naruto Bike Delivery
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Narutovi s jeho rozvozom? Bude potrebné mu pomôcť s doručením zásielok. Dobre sledujte, kto si čo praje a vždy sa u neho zastavte a odovzdajte mu to.

Dora Pizza Delivery

5.3.2015
76%
Hra - Dora Pizza Delivery
Video sa načíta
Dora zasadla tentoraz na motorku a rozhodla sa dopravovať pizzu. Dokážete pre pizzu dôjsť a potom ju v časovom limite dopraviť kamarátovi? Dávajte si pozor na to, aby ste nestratili rovnováhu.

Coal Express 2

29.10.2014
52%
Hra - Coal Express 2
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou preniesť vybraný tovar z bodu A do bodu B. Najskôr si tovar musíte naložiť na vlak a potom ho odniesť na určité miesto, nebudete to však tak jednoduché pretože teén je náročný a môže sa stať že vám tovar vypadne.

Coal Express

29.10.2014
50%
Hra - Coal Express
Video sa načíta
Máte radi vlaky? Tak to si nenechajte ujsť hru, v ktorej budete nie len prevážať, ale i nakladať tovar na vlak. Ak tovar naložíte, môžete sa vydať na cestu, počas nej sa stretnete s náročným terénom, ktorý musíte prekonať. Podarí sa vám tovar doručiť?

Coal Express 4

20.10.2014
56%
Hra - Coal Express 4
Video sa načíta
Vždy si chcela byť rušňovodiči a voziť treba uhlie? Možno to nie je tak úplne ľahká práca, pretože terén sa môže objaviť akýkoľvek. Do naozaj náročných kopcov ti pomôže turbo.

Chuck and CatchHra na skóreHra o medaily

19.8.2014
70%
Hra - Chuck and Catch
Video sa načíta
Ďalšia skvelá postrehovka, v ktorej musíte hodiť pizzu priateľke až na gauč. Šípkami sa roztočíte a medzerníkom hodíte pizzu.

Transcopter

24.6.2014
75%
Hra - Transcopter
Video sa načíta
V hre Transcopter budete ovládať malú helikoptéru, ktorá má za úlohu dopraviť na druhú stranu guličky. Čím viac guličiek doveziete, tým lepšie. Pri náraze sa poškodíte a v pokročilých kolách sa pripravte aj na lietajúce predmety. Dokážete v poriadku splniť všetky podmienky prepravy?

Body Dumper

25.5.2014
63%
Hra - Body Dumper
Video sa načíta
Hra, v ktorej budeš mať osobitnú úlohu - v každom kole sa zbaviť mŕtveho tela, ktoré dostaneš. Pomocou myši ho nalož na korbu nákladiaku a potom bezpečne bez vyklopenia doprav cez náročný terén až k útesu, kde môžeš telo zhodiť dole.

Cat Balloon Delivery

23.5.2014
83%
Hra - Cat Balloon Delivery
Video sa načíta
Pomôž lenivým deťom v meste a ako mačička v lietajúcom balóne im roznášaj to, čo potrebujú. Nakupovať potrebné veci môžeš v nemocnici, v obchode a v škole. V každom kole musíš zarobiť určité množstvo peňazí. Medzi kolami získaš rôzne vylepšenia, ktoré ti pomôžu.

Dora and Gummy

5.2.2014
75%
Hra - Dora and Gummy
Video sa načíta
V hre Dora and Gummy dostala Dora za úlohu, aby doručila košík plný gumových medvedíkov. Na trati plnej kopcov jej musíte pomôcť a dajte si dobrý pozor, nech nestratíte ani jedného medvedíka.

Dora dairy delivery

21.1.2014
74%
Hra - Dora dairy delivery
Video sa načíta
V hre Dora dairy delivery dostala Dora ďalšiu veľmi dôležitú úlohu. Musí do cieľa doviezť ovocie, ktoré má naložené na svojom košíčku na bicykli. Myslíte, že jej dokážete pomôcť prekonať náročný terén a skoky bez straty kúsku zeleniny?

Mr Santa Polar Express

3.1.2014
73%
Hra - Mr Santa Polar Express
Video sa načíta
Santa si tentokrát miesto sobieho záprahu vzal sane. Musíte ich ovládať a pomôcť mu obdarovať všetky dobré deti. Tým zlým nesmiete darovať nič. Rozlíšite ich podľa ikony nad ich domami. Dokážete obdarovať všetky dobré deti?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)