O medaile

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Runner 2Hra na skóreHra o medaily

30.9.2014
80%
Hra - Runner 2
Video sa načíta
Zdolajte čo najväčšiu vzdialenosť! Utekajte cez prekážky a snažte sa nikde nezaseknúť. Ak sa zaseknete, tak hra končí.

Hell Out 2Hra na skóreHra o medaily

29.9.2014
65%
Hra - Hell Out 2
Video sa načíta
Dostaňte sa von z pekla! Vašou úlohou bude skákať po hriešnikoch z pekla a dostať sa čo najvyššie než vás peklo pohltí. Za získané mince môžete vylepšovať postavu.

FunballHra na skóreHra o medaily

25.9.2014
78%
Hra - Funball
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru s názvom Funball. Vašou úlohou bude odrážať puk podľa farieb a ničiť ostatné puky. Vybrať si môžete niekoľko herných režimov alebo hrať klasické úrovne, kde sa naučíte veľa vychytávok. Všetky body, ktoré z herných režimov získate, sa sčítajú do jedného skóre v hlavnom menu.

WinterHra na skóreHra o medaily

24.9.2014
70%
Hra - Winter
Video sa načíta
Winter je parádna hra, v ktorej budete chytať zmrznuté žalude. Žalude padajú z rúry, ktorá sa pohybuje, takže ich musíte chytať. Dávajte si však pozor na postavičku, ktorá hádže snehové gule. Ak vás trafí, prídete o 5 žaluďov. Dávajte si tiež pozor na čas.

Park My PlaneHra na skóreHra o medaily

24.9.2014
73%
Hra - Park My Plane
Video sa načíta
Zaparkujte každé lietadlo včas a hlavne správne! Keď lietadlo priletí, tak na neho kliknete a prídete s ním k správnemu miestu. Akonáhle bude lietadlo obsadené pasažiermi, tak s ním musíte odletieť.

Butterfly Fantasy 3Hra na skóreHra o medaily

22.9.2014
78%
Hra - Butterfly Fantasy 3
Video sa načíta
Butterfly Fantasy 3 je skvelá hra s príbehom, v ktorej budete hľadať rozdiely na obrázkoch. Obrázkov je v hre viac než 10 a na každom je niekoľko rozdielov. Zostávajúci čas sú vaše body a ak budete klikať na zlé miesta, tak o body prídete.

Rich Cars 3: HustleHra na skóreHra o medaily

23.9.2014
78%
Hra - Rich Cars 3: Hustle
Video sa načíta
V hre Rich Cars 3 sa stanete vodičom podivných vozidiel. Môžu byť vyzbrojené napríklad raketami, ktoré sú vhodné na zbúranie všetkých prekážok, ktoré sa Vám postavia do cesty. Za zarobené peniaze si môžete kúpiť nové a lepšie autá, ktorých priechodnosť terénom je oveľa lepšia.

Pattern DifferenceHra na skóreHra o medaily

19.9.2014
74%
Hra - Pattern Difference
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej budete hľadať rozdiely na obrázkoch. Obrázky sú však veľmi zložité a nájsť rozdiel nie je ľahké. Naviac máte obmedzený čas. Ak použijete nápovedu, tak prídete o čas.

Magic Smash HammerHra na skóreHra o medaily

18.9.2014
78%
Hra - Magic Smash Hammer
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej budete brániť pevnosť. Rútia sa na vás živelné pohromy a vy sa im musíte ubrániť. Oháňať sa budete veľkým kladivom alebo hádzať kladivá menšie. Môžete získať lepšie kladivá alebo iné vylepšenia.

PlumetHra na skóreHra o medaily

18.9.2014
60%
Hra - Plumet
Video sa načíta
Zahraj si hru menom Plumet. Budeš musieť s panáčikom preskočiť čo najviac poschodí, pričom s každou úrovňou sa rýchlosť zvyšuje. Tiež môžeš skúsiť získať bonusový vzhľad pre panáčika.

Vintage CarbonHra na skóreHra o medaily

17.9.2014
76%
Hra - Vintage Carbon
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru s autami! Vašou úlohou bude ukradnúť vybrané auto. Akonáhle si vyberiete auto, tak musíte prejsť niekoľkými levelmi. Na výber máte celkom 3 autá, tak sa nenechajte chytiť!

Ellys Jump JumpHra na skóreHra o medaily

16.9.2014
70%
Hra - Ellys Jump Jump
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru s Ellys v hlavnej úlohe. Vašou úlohou bude skákať po kartách a z každou získať body. Snažíte sa vyskákať čo najviac. Pomôže vám k tomu aj pružinka, ktorá vás vystrelí väčšou rýchlosťou.

Goal KeeperHra na skóreHra o medaily

16.9.2014
72%
Hra - Goal Keeper
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra na postreh, v ktorej budete v úlohe brankára chytať lopty. Letia na vás však aj tehly, ktoré chytať rozhodne nesmiete. Za chytenie tehly alebo nechytenie lopty stratíte jeden život.

Lemic ZoneHra na skóreHra o medaily

15.9.2014
76%
Hra - Lemic Zone
Video sa načíta
Lemic Zone je skvelá logická hra, v ktorej musíte dostať Lemica k hrude zeleného hnisu. Pritom musíte odstrániť objekty, ktoré vytvárajú prekážku k vášmu cieľu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)