O medaile

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Solitaire GolfHra na skóreHra o medaily

18.10.2014
70%
Hra - Solitaire Golf
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu kartovú hru! Vašou úlohou bude skladať karty z hracej plochy. Karty umiestňujete na kartu, ktorá je vedľa balíčka. Ak je tam karta s hodnotou 5, tak na ne môžete umiestniť karty 4 alebo 6. Hra obsahuje dve obtiažnosti.

Bouncy n BobHra na skóreHra o medaily

17.10.2014
72%
Hra - Bouncy n Bob
Video sa načíta
Pokúste sa čo najviac krát odraziť príšerku a získať tak čo najviac bodov. Navyše môžete chytiť jeden z mnohých bonusov alebo bonusové body.

Dance QueenHra na skóreHra o medaily

14.10.2014
73%
Hra - Dance Queen
Video sa načíta
Baví vás tanec? Tu si zatancujete a ešte si vyskúšate váš postreh. Dievčatko bude tancovať podľa toho, ako budete dobre stláčať šípky a ich kombinácie. Čím viac kombinácií získate, tým viac dostanete bodov.

Fish FlightHra na skóreHra o medaily

13.10.2014
72%
Hra - Fish Flight
Video sa načíta
Podarí sa vám odštartovať vozítko tak, aby doletelo čo najďalej? Vozítko vyzerá ako ryba a vašou úlohou bude natiahnuť vozítko dozadu, napolohovať a pustiť z rampy. Potom už sa len pozeráte ako letí.

Sim Lemonade MillionaireHra na skóreHra o medaily

9.10.2014
67%
Hra - Sim Lemonade Millionaire
Video sa načíta
Otvorte si stánok s citrónovou šťavou a predávajte ju. Musíte mať však dostatok suroviny, aby ste mohli šťavu vyrábať. Tiež si môžete nastaviť, z koľkých surovín sa bude skladať niekoľko dávok. Nastavte si aj cenu a hurá do ulíc.

Yetisports 1Hra na skóreHra o medaily

8.10.2014
63%
Hra - Yetisports 1
Video sa načíta
Podarí sa vám odpáliť tučniaka čo najďalej? Vašou úlohou bude odpáliť tučniaka, ktorý zoskočí dolu. Na získanie najväčšieho skóre máte 5 pokusov, ktoré sa sčítajú.

Baby PacmanHra na skóreHra o medaily

7.10.2014
70%
Hra - Baby Pacman
Video sa načíta
V tejto hre bude zbierať žlté body a snažiť sa uniknúť požírajícím nepriateľom. Ak zoberiete blikajúci bod, budete rýchlejší a budete môcť zbierať nepriateľské postavičky

Hello Kitty MahjongHra na skóreHra o medaily

6.10.2014
76%
Hra - Hello Kitty Mahjong
Video sa načíta
Jednoduchá hra, v ktorej budete z pyramídy odoberať vždy dve rovnaké kocky. Na výber máte 3 typy pyramíd, ktoré majú rozdielny počet kociek. Ak sa zaseknete, môžete 3x zamiešať rozloženie kociek.

CubitsuHra na skóreHra o medaily

4.10.2014
72%
Hra - Cubitsu
Video sa načíta
Musíte meniť polia a hľadať hviezdičky, ktoré musíte spojiť vždy 3, aby ste mali nárok na body. Dávajte si pozor na čas. Môžete nájsť hodiny, ktoré vám dajú bonus k času. Rozhodne však nespájajte lebky.

ClixHra na skóreHra o medaily

3.10.2014
70%
Hra - Clix
Video sa načíta
Spojte všetky kocky s čiarami tak, ako sú na obrázku v hre. Keď ich tak spojíte, premenia sa na obyčajné farebné kocky. Na konci kola zmiznú všetky nespojené kocky.

Ball BreakerHra na skóreHra o medaily

2.10.2014
75%
Hra - Ball Breaker
Video sa načíta
Odpáľte loptičku a rozbite všetky tehly. Z tehál vám môžu padať aj rôzne bonusy, ktoré zbierajte. Dávajte si však pozor, aby ste nechytili bombu, ktorá vás pripraví o životy. Ak sa vám po dohraní hra neuloží, musíte v 10 kole umrieť.

Spiderman 2 Web of WordsHra na skóreHra o medaily

2.10.2014
76%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
V úlohe spidermana máte za úlohu poraziť nebezpečného protivníka. Bojovať proti nemu však budete slovami, pretože musíte vytvárať anglické slová z písmen. Navyše máte aj bonusové kolo, kde písmená len dopĺňate do slov.

Squares vs. CirclesHra na skóreHra o medaily

1.10.2014
74%
Hra - Squares vs. Circles
Video sa načíta
Pozbierajte všetky žlté štvorce. Štvorce zbierate postupne a na výber máte buď kruh alebo štvorec. Majú rozdielne vlastnosti, kruh je rýchlejší, ale štvorec má väčšiu výdrž.

Tricky Duck VolleyballHra na skóreHra o medaily

1.10.2014
71%
Hra - Tricky Duck Volleyball
Video sa načíta
Volleyball je parádny hra a navyše s animovanou postavičkou Daffym. Hrať budete proti ďalšiemu Kačerov, ktorý zjavne vie hrať dobre! Na výber máte niekoľko obtiažností.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)