GTA

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Freeway Fury 2

5.10.2014
59%
Hra - Freeway Fury 2
Video sa načíta
Pokračovanie skvelej závodnej hry menom Freeway Fury je tu a ty si ho môžeš zahrať hneď teraz! Musíš dôjsť do cieľa. A keď sa ti pri tom trochu potluče auto? Ničomu to nevadí. Máš iba časový limit. Keď si na to trúfneš, môžeš počas jazdy preskakovať do iného auta.

Freeway Fury 3

30.9.2014
64%
Hra - Freeway Fury 3
Video sa načíta
Máme tu už 3. pokračovanie skvelej hry, v ktorej kradnete na diaľnici autá. Akonáhle ste v jednom aute, vašou úlohou je preskočiť na ďalšie auto a dostať body. Na čím viac áut skočíte na jeden záťah, tým viac bodov dostanete. Máte na to obmedzený čas.

Freeway FuryHra na skóreHra o medaily

5.3.2013
75%
Hra - Freeway Fury
Video sa načíta
Zábavná hra, v ktorej ste už nevydržali nervy z dopravnej zápchy a rozhodli ste sa to riešiť po svojom. Vyskočíte zo svojho auta a neváhajú ukradnúť ďalšie, na čím viac áut skočíte naraz, tým viac dostanete bodov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)