Blackjack

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Ace BlackjackHra na skóreHra o medaily

9.5.2014
74%
Hra - Ace Blackjack
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie casino hru BlackJack. Pravidlá hry sú jednoduché. Musíte čakať na karty tak, aby ste mali súčet 21, to je najlepšia možná kombinácia. Inak musíte mať kombináciu najbližšie 21, ale nie väčší. Čím bližšie ste ako súper, tým lepšie.

Black Jack

30.5.2011
46%
Hra - Black Jack
Video sa načíta
Zahrajte si vo virtuálnom kasíne! Stavte koľko sa odvážite a snažte sa s rozdanými kartami dosiahnuť čo najbližšie k 21. Ak máte málo, môžete si o ďalšiu kartu požiadať, ak ste spokojní, môžete nechať hrať spoluhráča. Vaše výhry sa sčítajú na jedno konto a tak môžete staviť viac a viac.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)