O medaile

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Cat BalanceHra na skóreHra o medaily

8.1.2015
77%
Hra - Cat Balance
Video sa načíta
Máme tu parádnu hru, v ktorej budete na seba skladať mačky. Mačky majú rôzne tvary a vy musíte vymyslieť, ako ich poskladať tak, aby ste dosiahli na hviezdičku.

Jeu ChiantHra na skóreHra o medaily

31.12.2014
72%
Hra - Jeu Chiant
Video sa načíta
Máme tu parádnu hru, v ktorej sa budete snažiť udržať guličku a pritom odpaľovať inú. Na spodnej hrane musíte držať balans, tehlou potom odpaľujete lietajúcu guľôčku.

Bubbly BubbleHra na skóreHra o medaily

30.12.2014
76%
Hra - Bubbly Bubble
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete prelietavať s bublinou medzi bránami. Je to klasická flappy pecka, takže musíte bublinu vyrovnávať tak, aby sa nedotkla žiadneho objektu.

Bubble Shooter ChristmasHra na skóreHra o medaily

16.12.2014
80%
Hra - Bubble Shooter Christmas
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu postrehovku, v ktorej budete spájať minimálne 3 rovnako farebné guľôčky. Dávajte si však pozor, pretože s každou úrovňou sa rýchlosť padania guličiek zvyšuje.

CombopopHra na skóreHra o medaily

4.12.2014
70%
Hra - Combopop
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu hru, kde budete mať za úlohu odstrániť čo najviac guličiek sa bude dať. Spájať môžete vždy najmenej 3 rovnako farebné guľôčky.

Balance on ropeHra na skóreHra o medaily

25.11.2014
75%
Hra - Balance on rope
Video sa načíta
Zábavná hra, v ktorej sa snažíte ísť na bicykli po povraze. Musíte pritom držať balans a dávať si pozor na olejové škvrny a vtáčiky, ktoré vám rozhodia rovnováhu.

Balloon BomberHra na skóreHra o medaily

25.11.2014
72%
Hra - Balloon Bomber
Video sa načíta
V tejto parádnej hre budete mať za úlohu zhadzovať bomby na body v údolí. Bomby budete vyhadzovať z letiaceho balóna. Bomby môžete hádzať buď dopredu alebo dozadu. Snažte sa odstreliť všetky body a dostať sa do ďalšieho kola.

FrozenHra na skóreHra o medaily

22.11.2014
76%
Hra - Frozen
Video sa načíta
Máme tu parádnu hru, v ktorej budete spájať ľadové kocky. Kocky k sebe spájate podľa rovnakého počtu prasklín. Kocky s postavičkou nemožno otáčať.

Angry Birds MahjongHra na skóreHra o medaily

21.11.2014
78%
Hra - Angry Birds Mahjong
Video sa načíta
Zahrajte si parádny mahjong s tematikou Angry Birds. Čaká na vás mnoho ťažkých kôl a hlavne desať minútový časový limit.

BlosicsHra na skóreHra o medaily

20.11.2014
72%
Hra - Blosics
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej budete zostreľovať zelené kocky z platforiem. Čím dlhšie podržíte kuličkuj v zelenom poli, tým bude väčšia a bude vás stáť viac bodov. Dávajte si pozor, aby ste nesestřelili červené kocky.

Jump2Hra na skóreHra o medaily

16.11.2014
70%
Hra - Jump2
Video sa načíta
Máme tu parádnu hru, v ktorej budete prekonávať prekážky na ceste. Koliesko neustále ide a zastaví sa len v prípade, že stlačíte tlačidlo pre skok.

BalanceHra na skóreHra o medaily

15.11.2014
70%
Hra - Balance
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, kde budete mať za úlohu udržať balans čo najdlhšie to bude možné. Level hry sa zvyšuje každých 30 sekúnd.

Christmas PuzzleHra na skóreHra o medaily

12.11.2014
72%
Hra - Christmas Puzzle
Video sa načíta
Super Bejeweled hra, v ktorej budete spájať rovnaké vianočné darčeky. Spojiť musíte vždy najmenej 3 rovnaké darčeky. Dávajte si pozor na obmedzený časový limit.

Swap GirlHra na skóreHra o medaily

11.11.2014
74%
Hra - Swap Girl
Video sa načíta
Máme tu skvelú hru, v ktorej budete spájať rovnaké druhy zeleniny. V každom kole máte časový limit a limit bodov, ktoré musíte dosiahnuť pre úspešný postup do ďalšieho kola.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)