Adventúry

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Monkey Go Happy Stage 12

18.8.2016
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 12
Video sa načíta
V ďalšom parádnym diele budete pomáhať hasičom sa záchranou mačičky z horiaceho domu. Hasičom však musíte najprv zohnať potrebné vybavenie.

Monkey Go Happy Stage 11

15.8.2016
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 11
Video sa načíta
Super hra, v ktorej budete hľadať poklad a snažiť sa tak opičke zlepšiť náladu. V ceste vám však stojí niekoľko náročných hádaniek, ktoré budete musieť rozlúštiť.

Monkey Go Happy Stage 10

14.8.2016
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 10
Video sa načíta
Tentoraz sa budete snažiť opičku rozosmiať tak, že nájdete zlatú sošku. Tá sa ukrýva v hore. Než sa k nej však dostanete budete musieť rozlúštiť obtiažnu hádanku.

Monkey Go Happy Stage 9

13.8.2016
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 9
Video sa načíta
Máme to parádny diel opičiek, kde sa budete snažiť vyslobodiť draka. Nebude to však jednoduché a budete musieť splniť rôzne úlohy a hádaniek.

Monkey Go Happy Stage 8

12.8.2016
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 8
Video sa načíta
Parádny hra, kde musíte rozosmiať smutnú opičku. Budete ju musieť pomôcť nájsť helmu pre prasa a granát do tanku.
Hra - Monkey Go Happy Stage 7
Video sa načíta
V tejto parádnej hre sa budete snažiť rozosmiať smutnú opičku. Vašou úlohou bude nájsť metlu pre ježibabu a pozbierať všetky listy zo stromu.
Hra - Monkey Go Happy Stage 6
Video sa načíta
Rozosmejte opičku tým, že splníte všetky hádanky a úlohy. Nakŕmiť poníka a princeznej zožeňte korunu.
Hra - Monkey Go Happy Stage 5
Video sa načíta
Zožeňte pre slečnu medvedíka a rozosmejete tak si malú opičku. Než však medvedíka dostanete, tak budete musieť splniť rôzne hádanky.
Hra - Monkey Go Happy Stage 4
Video sa načíta
Ďalšie parádny diel opičiek, tentoraz z praveku. Vašou úlohou bude dostať príšeru z jaskyne a vylúštiť hlavolam.
Hra - Monkey Go Happy Stage 3
Video sa načíta
Smutná opička je tentoraz na safari, kde na vás čaká úloha s nosorožcom a domorodcom. Akonáhle sa vám to podarí, opička sa bude zase smiať.
Hra - Monkey Go Happy Stage 2
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel opičiek, v ktorom sa snaží rozosmiať smutnú opičku. Tentoraz sa budete snažiť vylúštiť všetky hádanky a dostať Drakulu z hradnej veže.

Monkey Go Happy Stage 1

31.7.2016
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 1
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel parádnych opičiek. V tejto krátkej hre sa budete snažiť dostať k robotovi a sprevádzkovať ho. Tým opičku rozosmejete.

Felicia's Day

24.6.2016
78%
Hra - Felicia's Day
Video sa načíta
Felicia sa prebudila do pekného dňa a rozhodla sa ho užiť vonku. Čaká na vás plno zábavy alebo tiež nebezpečenstvo a strachu. Akú časť príbehu si vyberiete vy?
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video sa načíta
Vydajte sa s princeznou Juliet do Zoo a pomôžte jej splniť rozličné úlohy a minihry. U každého zvieratka si môžete zahrať jednu hru a pokiaľ sa vám ju podarí splniť, získate ako odmenu ovocie. Dokážete splniť všetky úlohy a tým nazbierať potrebné ovocie?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)