Adventúry

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Trollface Quest 3

10.12.2015
84%
Hra - Trollface Quest 3
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi s riešením rozličných úloh. Avšak pozor nepoužívajte klasické logické myslenie ako u iných hrách! Úlohou je, aby ste sa zabavili.

Mini Scientist

9.12.2015
71%
Hra - Mini Scientist
Video sa načíta
Pomôžte tomuto vedcovi nájsť motor do jeho rakety. Budete riešiť jednoduché úlohy, ktoré vás k nemu dovedú. Ste ochotní mu pomôcť v jeho hľadaní?

3 Pandas in Fantasy

6.12.2015
82%
Hra - 3 Pandas in Fantasy
Video sa načíta
Zlý čarodejník uväznil tri pandy vo svojom sídle. Pomôžte im uprchnúť a dostaňte sa skrz krajinu plnú najrôznejších prekážok a nástrah. Aby ste všetky prekážky mohli zdolať, musia pandy navzájom spolupracovať.

Trollface Quest 2

18.11.2015
87%
Hra - Trollface Quest 2
Video sa načíta
Oprostite sa od logického myslenia a pustite sa do netradičnej hry, ktorá má za úlohy vás zabaviť. Podarí sa vám hru dohrať do konca ?

Monkey GO Happy Bats

17.11.2015
80%
Hra - Monkey GO Happy Bats
Video sa načíta
V niekoľkých minihrách sa budete snažiť rozveseliť smutnú opičku. Budete plniť rôzne úlohy a hádanky. Tiež si môžete vybrať vzhľad vašej opičky.

Wheely 6 Fairytale

14.11.2015
32%
Hra - Wheely 6 Fairytale
Video sa načíta
Wheely musí zachrániť svoju princeznu, ktorú mu uniesli. Aby sa dostal k nej musí prejsť rozličnými logickými hádankami. Pomôžte mu ich prekonať a dopraviť k jeho milej.

Sherlock Holmes

13.11.2015
76%
Hra - Sherlock Holmes
Video sa načíta
Pomôžte Sherlockovi Holmesovi s vyriešením vraždy, ktorá sa udiala v obchode s čajom. Aby ste vraždu vyriešili, musíte ísť po stopách. Podarí sa vám usvedčiť páchateľa?

Gretel & Hansel

12.11.2015
76%
Hra - Gretel & Hansel
Video sa načíta
Pomôžte Jankovi a Marienke, aby si zachránili holý život pred zlou macochou a čarodejnicou. Dokážete zvíťaziť nad zlom?

Sherlock Holmes 2

12.11.2015
70%
Hra - Sherlock Holmes 2
Video sa načíta
Staňte sa v tejto hre Sherlockom Holmesom a vyriešte vraždu, ku ktorej sa nikto nechce priznať. Aby ste prípad vyriešili, budete musieť hľadať stopy a dopátrať sa k skutočnému vrahovi. Dokážete to?

Kiko's Adventure

3.11.2015
77%
Hra - Kiko's Adventure
Video sa načíta
Pomôžte Kikovi malému zajačikovi, aby našiel svoju majiteľku a zachránil ju zo spárov nepriateľa. Podarí sa vám to? Počas cesty musíte zbierať hviezdy a mrkvy. Nezabudnite ani na nepriateľov, ktorých budete musieť zabiť pre svoje bezpečie.

Little Romeo Adventure

29.10.2015
85%
Hra - Little Romeo Adventure
Video sa načíta
V tejto logickej adventúre bude vašou úlohou dostať chlapca k jeho dievčaťu. Problém je v tom, že matka mu nedovolí odísť z domu. Nájdite preto spôsob, ako sa z domu dostať a prekonajte po ceste všetky prekážky. Pomôcť vám pritom môžu predmety vo vašom okolí.
Hra - Sonya The Spy CERN Episode
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať tejto agentke, ktorá sa snaží infiltrovať ťažko strážený objekt. Dokážete ju pretiahnuť skrz?

My Adventure Book 2

3.10.2015
78%
Hra - My Adventure Book 2
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej adventúry je pomôcť hlavnému hrdinovi oslobodiť človeka uväzneného vo vysokej veži. Než sa k veži dostanete budete musieť vyriešiť množstvo logických úloh a zdolať množstvo rozličných nástrah. Pomáhať vám pritom budú predmety, ktoré po ceste nájdete.

Princess Juliet Museum

24.9.2015
76%
Hra - Princess Juliet Museum
Video sa načíta
Ďalšie dobrodružstvo princeznej Julie sa bude odohrávať v múzeu. Dokážete odhaliť všetky hádanky a náležitosti, ktoré s tým budú súvisieť? Dokážete si poradiť?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)