Adventúry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Trollface Quest

14.9.2015
92%
Hra - Trollface Quest
Video sa načíta
Zažite zábavu s netradičnou adventúrov, v ktorej musíte svoje logické myslenie odložiť bokom. Myslíte si, že prekonáte miny hry, ktoré sú pre vás prichystané?

Eyes The Horror Game

11.9.2015
70%
Hra - Eyes The Horror Game
Video sa načíta
Prežite v strašidelnom dome v tme a v samote bez najbližšieho priateľa. Pozbierajte všetky cennosti ktoré nájdete a dávajte si pozor na svoj život pred neočakávaným zlom!
Hra - Princess Juliet Ghost Castle
Video sa načíta
Princezná uviazla na strašidelnom zámku. Jej jedinou nádejou na únik si ty. Pokús sa odhaliť všetky tajomstvá, ktoré sú ukryté za zámkami, dverami a tajomnými nádobami. Dokážeš nájsť cestu von?

Race of Champion 2

20.8.2015
74%
Hra - Race of Champion 2
Video sa načíta
Vášho kamaráta zajaca unesie orol a je potrebné ho zachrániť. Dokážete odhaliť všetky tajomstvá hry a nájsť k nemu cestu. Pokúste sa kombinovať celý rad predmetov, ktoré môžu pomôcť na ďalších cestách.

Monkey GO Happy Samurai

18.8.2015
86%
Hra - Monkey GO Happy Samurai
Video sa načíta
Prichádza ďalšie pokračovanie tejto série hier Monkey Go Happy! Tentoraz budete zbierať mince a samurajov, riešte úlohy a malé hádanky! Myslíte si, že sa zvládnete dostať až na koniec hry?
Hra - The Great Basement Escape
Video sa načíta
Dostaňte sa zo suterénu, čo najrýchlejšie a za pomoci predmetov, ktoré v jednotlivých miestnostiach nájdete. Podarí sa vám zvíťaziť?

Monkey GO Happy MadnessNÁŠ TIP

3.8.2015
92%
Hra - Monkey GO Happy Madness
Video sa načíta
Opäť tu máme ďalší diel sao smutnými opičkami. Čaká na vás 27 úloh, ktoré budete musieť vyriešiť a opičky rozosmiať.

Monkey GO Happy Ninjas 3

24.7.2015
87%
Hra - Monkey GO Happy Ninjas 3
Video sa načíta
Je tu ďalšie, už tretie pokračovanie tohto dielu! Vydajte sa na ďalšiu cestu plnú hádaniek a úloh, ktoré musíte splniť. Dokážete sa týmito prekážkami prehrýzť a dostať až na koniec?
Hra - Princess Juliet Sewer Escape
Video sa načíta
Pomôžte princeznej dostať sa z pazúrov zlých baktérií. Tieto ju uniesli do svojho sídla, ktoré je v kanalizácii. Dokážete si poradiť so všetkými hádankami a nájdete tú správnu cestu, ktorá vedie k záchrane?
Hra - Escape The Amazing Garden
Video sa načíta
Kto má rád adventúry, tak si skúste túto hru, v ktorej budete utekať zo záhadnej záhrady. Dokážete nájsť cestu von?
Hra - Rescuing The Daughter 2
Video sa načíta
Skúste si túto adventúru, v ktorej bude vašou úlohou zbierať predmety a v správnej chvíli ich použiť. Dokážete sa dostať až na koniec?

Wheely 5: Armageddon

1.7.2015
75%
Hra - Wheely 5: Armageddon
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej adventúre bude pomôcť červenému autíčku prekonať rozličné prekážky, ktoré ho na jeho ceste stretnú. Využívať k tomu môžete rôzne prístroje, predmety, ale i ďalšie autá, ktoré sa budú nachádzať vo vašej blízkosti.

Adam a Eva 3

27.6.2015
90%
Hra - Adam a Eva 3
Video sa načíta
Vaším cieľom v tejto logickej hre bude pomôcť Adamovi dostať sa zo zajatia Kleopatry a nájsť cestu k vašej milovanej Eve. Po ceste si budete musieť poradiť s množstvom prekážok, pričom pomôcť vám môžu predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.
Hra - Princess Juliet Pony Love
Video sa načíta
V tejto hre musíte pomôcť princeznej, ktorá sa chystá starať o poníka. Dokážete ho nakŕmiť a tiež sa postarať o jeho srsť? V ďalších kolách hry bude poník unesený a Vy ho musíte znovu nájsť a vyriešiť celý rad rébusov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)