Adventúry

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Monkey GO Happy Ninja Hunt 2
Video sa načíta
Zvládnete vyriešiť ďalší diel tejto známej a obľúbenej logickej hry? Vyberte si postavu, za ktorú budete hrať a hurá na to! Tiež jej môžete vybrať čiapočku a môžete začať riešiť hádanky.

Troll Tale

5.4.2016
70%
Hra - Troll Tale
Video sa načíta
Zabavte sa zábavnou, ale aj strašidelnou adventúrou a pomôžte malému Trollovi, aby ju splnil. Aby ste sa neustále posúvali ďalej, musíte zbierať rôzne predmety a využiť ich na správnom mieste. Dokážete zdolať všetky úrovne?

Tanooky Tracks

15.3.2016
80%
Hra - Tanooky Tracks
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej adventúry je nájsť všetky príšerky menom Tanooky, ktoré vypudili obyvateľov z ich domu. Príšerky sú dobre ukryté, takže musíte hľadať skutočne pozorne a prehľadať každé zákutie. Dokážete nájsť všetkých 12 príšeriek?

Animal Office

11.3.2016
70%
Hra - Animal Office
Video sa načíta
Kto má rád adventúry, tak si zahrajte túto jednoduchú hru. Stačí iba klikať na prostredie a riešiť jednoduché úlohy.
Hra - Monkey GO Happy Ninja Hunt
Video sa načíta
Vyriešte niekoľko krátkych úloh a pomôžte opičiakom dostať sa domov. Nebude to ľahké, ale musíte dávať pozor a poriadne sa pozerať.

Wheely 7 Detective

1.3.2016
90%
Hra - Wheely 7 Detective
Video sa načíta
Zažite s Wheelym nové dobrodružstvo a pomôžte mu nájsť rôzne stopy a prekonať prekážky, aby sa dostal do cieľa. Poradíte si ?

Monkey GO Happy Hearts

12.2.2016
82%
Hra - Monkey GO Happy Hearts
Video sa načíta
Podarí sa vám nájsť všetky srdcia v tejto hre? Musíte klikať na rôzne predmety, aby ste ich mohli odhaliť. Dajte si záležať, pretože vy ste jediný, kto ich dokáže rozveseliť.

Trollface Quest 13

1.2.2016
23%
Hra - Trollface Quest 13
Video sa načíta
Pokuste sa vyriešiť ďaľšiu záhadu, ktorá bude v každom kole odlišná. Logické myslenie musí ísť určite bokom. nebojte sa vyskúšať všetko.

Trollface Quest 4

26.1.2016
85%
Hra - Trollface Quest 4
Video sa načíta
V štvrtej časti sa zúčastníte zimnej olympiády, ktorá môže mať veľký spád. Klikajte na predmety a spustite nečakanú reakciu, ktorá vás posunie ďalej. Podarí sa vám hru dohrať?

Monkey GO Happy Elves

3.1.2016
80%
Hra - Monkey GO Happy Elves
Video sa načíta
V ďalšom diely tejto logickej hry bude opäť vašou úlohou rozveseliť všetky smutné opičky. V každom levely musíte nájsť ukrytého škriatka a tým opičku priviesť k úsmevu. Škriatka nájdete len pokiaľ si dokážete poradiť s logickými hádankami, ktoré na vás v hre čakajú.

Monkey GO Happy Xmas TreeNÁŠ TIP

24.12.2015
80%
Hra - Monkey GO Happy Xmas Tree
Video sa načíta
Vianočný diel opičiek je tu! Vašou úlohou bude opičky opäť rozveseliť plnením úloh a hádaniek. Tiež budete zbierať lieskové oriešky.

Monkey GO Happy Turkeys

17.12.2015
84%
Hra - Monkey GO Happy Turkeys
Video sa načíta
Podarilo sa vám znovu rozosmiať smutnú opičku? V hre budete plniť rôzne hádanky, za ktoré budete získavať predmety a kľúče. Tiež musíte zbierať potrebné jabĺčka.

Trollface Quest 3

10.12.2015
84%
Hra - Trollface Quest 3
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi s riešením rozličných úloh. Avšak pozor nepoužívajte klasické logické myslenie ako u iných hrách! Úlohou je, aby ste sa zabavili.

Mini Scientist

9.12.2015
71%
Hra - Mini Scientist
Video sa načíta
Pomôžte tomuto vedcovi nájsť motor do jeho rakety. Budete riešiť jednoduché úlohy, ktoré vás k nemu dovedú. Ste ochotní mu pomôcť v jeho hľadaní?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)