Adventúry

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Baby Hazel Spring Time

26.4.2016
82%
Hra - Baby Hazel Spring Time
Video sa načíta
Pomôžte hlavnej hrdinke a jej mame v tejto zaujímavej adventúre. Vašou úlohou bude upratať dom a zároveň splniť rozličné drobné úlohy. Aby bola hlavná hrdinka spokojná, musíte úlohy splniť čo najrýchlejšie. Pokiaľ budete dlho váhať, môže sa stať, že sa vám minie šťastia a hra následne končí.
Hra - Blue Rabbit's Climate Chaos
Video sa načíta
Zajačik sa rozhodol, že pôjde na dovolenku, avšak netušil, že v malom mestečku zažite toľko dobrodružstiev. Pomôžte mu s plnením rôznych úloh a zberom potrebných vecí.
Hra - Monkey GO Happy Ninja Hunt 2
Video sa načíta
Zvládnete vyriešiť ďalší diel tejto známej a obľúbenej logickej hry? Vyberte si postavu, za ktorú budete hrať a hurá na to! Tiež jej môžete vybrať čiapočku a môžete začať riešiť hádanky.

Troll Tale

5.4.2016
70%
Hra - Troll Tale
Video sa načíta
Zabavte sa zábavnou, ale aj strašidelnou adventúrou a pomôžte malému Trollovi, aby ju splnil. Aby ste sa neustále posúvali ďalej, musíte zbierať rôzne predmety a využiť ich na správnom mieste. Dokážete zdolať všetky úrovne?

Tanooky Tracks

15.3.2016
80%
Hra - Tanooky Tracks
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej adventúry je nájsť všetky príšerky menom Tanooky, ktoré vypudili obyvateľov z ich domu. Príšerky sú dobre ukryté, takže musíte hľadať skutočne pozorne a prehľadať každé zákutie. Dokážete nájsť všetkých 12 príšeriek?

Animal Office

11.3.2016
70%
Hra - Animal Office
Video sa načíta
Kto má rád adventúry, tak si zahrajte túto jednoduchú hru. Stačí iba klikať na prostredie a riešiť jednoduché úlohy.
Hra - Monkey GO Happy Ninja Hunt
Video sa načíta
Vyriešte niekoľko krátkych úloh a pomôžte opičiakom dostať sa domov. Nebude to ľahké, ale musíte dávať pozor a poriadne sa pozerať.

Wheely 7 Detective

1.3.2016
90%
Hra - Wheely 7 Detective
Video sa načíta
Zažite s Wheelym nové dobrodružstvo a pomôžte mu nájsť rôzne stopy a prekonať prekážky, aby sa dostal do cieľa. Poradíte si ?

Monkey GO Happy Hearts

12.2.2016
82%
Hra - Monkey GO Happy Hearts
Video sa načíta
Podarí sa vám nájsť všetky srdcia v tejto hre? Musíte klikať na rôzne predmety, aby ste ich mohli odhaliť. Dajte si záležať, pretože vy ste jediný, kto ich dokáže rozveseliť.

Trollface Quest 13

1.2.2016
23%
Hra - Trollface Quest 13
Video sa načíta
Pokuste sa vyriešiť ďaľšiu záhadu, ktorá bude v každom kole odlišná. Logické myslenie musí ísť určite bokom. nebojte sa vyskúšať všetko.

Trollface Quest 4

26.1.2016
85%
Hra - Trollface Quest 4
Video sa načíta
V štvrtej časti sa zúčastníte zimnej olympiády, ktorá môže mať veľký spád. Klikajte na predmety a spustite nečakanú reakciu, ktorá vás posunie ďalej. Podarí sa vám hru dohrať?

Monkey GO Happy Elves

3.1.2016
80%
Hra - Monkey GO Happy Elves
Video sa načíta
V ďalšom diely tejto logickej hry bude opäť vašou úlohou rozveseliť všetky smutné opičky. V každom levely musíte nájsť ukrytého škriatka a tým opičku priviesť k úsmevu. Škriatka nájdete len pokiaľ si dokážete poradiť s logickými hádankami, ktoré na vás v hre čakajú.

Monkey GO Happy Xmas TreeNÁŠ TIP

24.12.2015
80%
Hra - Monkey GO Happy Xmas Tree
Video sa načíta
Vianočný diel opičiek je tu! Vašou úlohou bude opičky opäť rozveseliť plnením úloh a hádaniek. Tiež budete zbierať lieskové oriešky.

Monkey GO Happy Turkeys

17.12.2015
84%
Hra - Monkey GO Happy Turkeys
Video sa načíta
Podarilo sa vám znovu rozosmiať smutnú opičku? V hre budete plniť rôzne hádanky, za ktoré budete získavať predmety a kľúče. Tiež musíte zbierať potrebné jabĺčka.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)