Tučniaci

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Me and the key 3

1.11.2013
74%
Hra - Me and the key 3
Video sa načíta
Zahrajte si parádny logickú hru, v ktorej si na vás tučniaky pripravili mnoho úloh. Hlavným princípom je vždy nájsť tučniaka s kľúčom na krku. Niekedy je hľadanie jednoduché a stačí klikať na iné tučniaky. Inokedy však musíte tučniaka dostať cez kŕdeľ žralokov a zachrániť ho.

Rocketeer

18.10.2013
76%
Hra - Rocketeer
Video sa načíta
Hra Rocketeer Vás zoznámi s malým tučniakom. Na Vás je aby ste mu pomohli dostať sa do vesmíru, lepšie povedané na Mesiac. Navigujte ho cez oblaky a zbierajte mince. Za skúsenosti a mince si potom môžete tučniaka vylepšiť a ten vždy v každom kole doletí s Vašou pomocou vyššie.

Penguin Heroes

27.9.2013
75%
Hra - Penguin Heroes
Video sa načíta
V hre Penguin Heroes musíte s tučniakom doletieť čo najďalej. je nutné si kontrolovať stav paliva, pretože inak spadnete do mora. Do cesty sa Vám stavia tiež obrie chobotnice, ktorú však môžete zahnať. Po ceste zbierajte palivo, jedlo a tiež sa snažte preletieť jednou z mnohých brán, ktoré Vám…

Tokio Penguin Dinner

12.8.2013
90%
Hra - Tokio Penguin Dinner
Video sa načíta
Vedenie podniku, či reštaurácie, nie je jednoduché. Uvedomil si to aj Penguin, ktorý si otvoril reštauráciu v centre Tokia. Pomôžte mu s obsluhou zákazníkov a podajte, čo najlepšie výkony. Vašou úlohou je usadiť zákazníkov, priniesť jedlo, ktoré si v bubline objednajú a nakoniec zobrať peniaze.

Polar Rescue

29.7.2013
72%
Hra - Polar Rescue
Video sa načíta
Polar Rescue je hra, v ktorej hráte za neohrozeného tučniaka, ktorý sa vrhá do všetkého bez rozmýšľania. Sever je drsné miesto, aj na tohto tučniaka. Bude na vás čakať veľa nepriateľov a prekážok, ktoré je nutné zdolať. Pomôžete tučniakovi dostať sa až na koniec?

Penguins can Fly! 2

25.6.2013
76%
Hra - Penguins can Fly! 2
Video sa načíta
Ďalšia skákačka, pri ktorej sa určite pobavíte. Hráte za malého tučniačika, ktorý vie pekne rýchlo skákať. Zbierajte mince a hviezdičky a dostaňte sa čo najrýchlejšie hore. Každý level je obmedzený časom, takže čím rýchlejšie hore budete, tým lepšie. Máte na to zdolať všetkých 16 levelov?

Yeti Sports 5

20.5.2013
59%
Hra - Yeti Sports 5
Video sa načíta
Máme tu ďalšie pokračovanie série Yeti Sports 5! Tentoraz budete hrať priamo v Afrike. Zahrajte si golf so zvieratkami, odpáľte tučniaka pomocou plameniaka čo najďalej. Odporúčame strieľať pod uhlom 45 stupňov, aby sa nestalo, že tučniačika odnesie sup. Nemá to potom taký efekt. Máte 5 pokusov,…

Penguin Food Club

3.4.2013
90%
Hra - Penguin Food Club
Video sa načíta
Užite si moc podarenú obsluhovacie hru s podarenú grafikou a plnú krásnych tučniakov, v ktorej budete týmto milým operencom chystať ich obľúbené ryby. Dokážete dostatočne rýchlo splint ich priania a nakŕmiť je rybou, ktorú si budú práve priať skôr, než im dôjde trpezlivosť a Váš podnik opustí?

Penguins Attack

18.1.2013
79%
Hra - Penguins Attack
Video sa načíta
V podarené tower defense hre Penguins Attack bude brániť pobreží oceánu pred útokmi zlých tučniakov. Tí budú útočiť vždy vo vlnách a vy budete môcť okrem obyčajných vojakov používať vojenskú techniku ​​akou sú helikoptéry alebo tanky. Svoju techniku ​​i veže potom budete môcť s každým okolo za…

Zombies vs Penguins 2

21.12.2012
77%
Hra - Zombies vs Penguins 2
Video sa načíta
V hre Zombies vs Penguins 2 budete pomáhať odvážnemu tučniakovi v likvidácii nebezpečných zombie. V každom kole sa musíte snažiť za pomoci vašej zbrane zničiť zombie za čo najkratší čas. Čím rýchlejšie sa vám to podarí, tým vyššie skóre dostanete.

Penguin Massacre

14.7.2012
64%
Hra - Penguin Massacre
Video sa načíta
Penguin Massacre je vydarená strieľačka, v ktorej s hlavným hrdinom - tučniakom budete mať za úlohu obrániť svoj kopec pred útokom ostatných nepriateľských tučniakov. Na výber budete mať množstvo zbraní i kopu rôznych upgradov.

Zamrznuté ovocie

14.6.2012
75%
Hra - Zamrznuté ovocie
Video sa načíta
Ako roztomilý tučniak v tejto milej skákačce sa vydáte na nebezpečnú cestu za získaním zamrznutého ovocie. V každom leveli musíte získať vždy všetky kusy, aby ste sa mohli posunúť ďalej, kde bude cesta zase o niečo náročnejšie. Aby ste sa k ovociu dostali, musíte sa vyhnúť všetkým nástrahám a…

Penguin Slice

30.4.2012
90%
Hra - Penguin Slice
Video sa načíta
Penguin Slice je logická hra, v ktorej bude vašim cieľom zničiť všetky tučniaky za pomoci vhodného rozrezanie konštrukcie. Tučniaka môže zneškodniť každý kus konštrukcie, ktorý na neho padne alebo aj samotný pád z väčšej výšky. Dávajte si však pozor na civilistov, ktorí musia zostať nezranení.

Penguins Attack 3

11.4.2012
86%
Hra - Penguins Attack 3
Video sa načíta
Bojový tučniaci útočia a vašou úlohou je postaviť nepreniknuteľnú obranu. Na výber máte niekoľko obranných veží, ktoré môžete navyše postupne vylepšovať. Za každého zneškodneného tučniaka naviac získavate peniaze, ktoré môžete použiť na stavbu vašej obrany.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)