Volejbal

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Funny Volleyball

17.10.2015
72%
Hra - Funny Volleyball
Video sa načíta
Poď si zahrať parádny volejbal. Budeš hrať za tučniaka a ďalšie postavy. Je potrebné sledovať trajektóriu letu lopty a predvídať, kde dopadne. Jedine tak môžete poraziť svojho protivníka.

Volleypong

22.7.2015
72%
Hra - Volleypong
Video sa načíta
Dokážeš si poradiť s hraním volejbalu? Chce to trochu cviku, ale ak sa Vám podarí zahrať tri víťazné lopty, vyhráte tiež celý set.

Tricky Duck VolleyballHra na skóreHra o medaily

1.10.2014
71%
Hra - Tricky Duck Volleyball
Video sa načíta
Volleyball je parádny hra a navyše s animovanou postavičkou Daffym. Hrať budete proti ďalšiemu Kačerov, ktorý zjavne vie hrať dobre! Na výber máte niekoľko obtiažností.
Hra - Super Volleyball Brazil 2
Video sa načíta
Hra Super Volleyball Brazil 2 prináša oproti prvému dielu ďalšie možnosti. Môžete si vybrať zloženie tímu. Dokonca môžete vybrať aj zmiešané dvojice alebo čisto dámsky tím. Dokážete vytvoriť neporaziteľnú dvojicu?

Super Volleyball Brazil

28.4.2014
85%
Hra - Super Volleyball Brazil
Video sa načíta
Výborne graficky spracovaná hra Super Volleyball Brazil prináša úplne nový zážitok pri hraní volejbalu. Dokážete peknou rozohrávkou rozhodiť súpera a doraziť ho presným smečom, ktorý nedáva šancu na odpoveď?

Smurfs World Cup

17.1.2014
67%
Hra - Smurfs World Cup
Video sa načíta
Volejbal nie je hra len pre ľudí. V hre Smurfs World Cup sa presvedčíte, že ho vedia hrať aj Šmolkovia. Kľúčom k úspechu je predvídať trajektóriu lopty, pretože inak nemáte šancu na dobrý úder. Snažte sa mieriť do častí, kde nie je protivník. Inak Vás čakajú dlhé výmeny.

Beachball

17.9.2013
76%
Hra - Beachball
Video sa načíta
Beachball je skvelá simulácia volejbalu. Konečne prichádza hra, ktorá Vás dokonale preverí. Protivníka neporazíte len tak. Je tu tiež mód pre dvoch hráčov, takže môžete vyzvať kamarátov na turnaj vo volejbale. Kto sa stane najlepším na sieti?

Bear Ball

3.5.2013
72%
Hra - Bear Ball
Video sa načíta
Zahrajte si volejbal s týmito malými roztomilými medvedíkmi. Hru zvládne úplne každý, ovláda sa šípkami, alebo keď hráte s kamarátom tak na WASD. V nastavení sa môže nastavovať výška stropu a obtiažnosť, keď hráte sami. Kto dá prvý 15 bodov, vyhráva. Tak ukážte čo vo Vás je.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)