Varenie a pečenie

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Red Velvet Cupcake

12.6.2016
64%
Hra - Red Velvet Cupcake
Video sa načíta
Skúste si pripraviť túto dobrotu. Stačí, keď budete dodržiavať recept a nič nemôžete pokaziť.
Hra - How To Make Apple Coffee Cake
Video sa načíta
Pripravte si výborný jablkový koláč, stačí len dodržiavať postup a nemôžete nič pokaziť. Takže stačí robiť len to, čo sa po vás bude chcieť.

Cooking With Mom

27.5.2016
70%
Hra - Cooking With Mom
Video sa načíta
Dokážete si urobiť túto dobrú tortu? Stačí, keď budete dodržiavať postup a nemôžete nič pokaziť.

Perfect Hot Dog

22.5.2016
78%
Hra - Perfect Hot Dog
Video sa načíta
Pripravte si chutný hot dog spoločne s hlavnou hrdinkou v tejto skvelej hre. Než začnete so samotným varením, bude potreba najskôr nakúpiť potrebné suroviny. Až budete mať všetko nakúpené, môžete sa pustiť do samotnej prípravy. V každom kroku stačí postupovať podľa návodu a výsledok rozhodne bude…

Ice-Cream Delight

13.5.2016
60%
Hra - Ice-Cream Delight
Video sa načíta
Predávajte vašim zákazníkom tú najlepšiu zmrzlinu v okolí. Musíte si ju namiešať a potom ju rýchlo predať. Záleží len na vašej rýchlosti, čím rýchlejší budete, tým viac peňazí získate.
Hra - Mother's Day with Maleficent
Video sa načíta
Deň matiek oslavuje aj Mal so svojou zlou matkou, ktorá tento sviatok miluje. Pomôžte Mel s prípravou chutného jedla a výberu šiat pre jej mamku. Bude sa jej tento deň páčiť?
Hra - Baby Rapunzel Mother's Day Surprise
Video sa načíta
Rapunzel chce prekvapiť svoju mamku chutným jedlom, krásnou kartou a výberom šiat. Pomôžte jej s prípravou, aby bola jej mamka šťastná.

Wedding Cake Factory

23.4.2016
78%
Hra - Wedding Cake Factory
Video sa načíta
Obslúž všetkých zákazníkov, ktorí chcú svoju obľúbenú tortu. Aby si splnila všetky ich želania, musíš byť precízna a rýchla. Zvládneš každý deň zarobiť dostatočnú sumu peňazí?

Easter Egg Cakes

22.4.2016
68%
Hra - Easter Egg Cakes
Video sa načíta
Upravte tieto dievčatá podľa vašich predstáv. Budete ich líčiť, česať a obliekať. Záleží len na vás, ako si s tým poradíte....
Hra - Ice Cream Cone Cupcakes Saga 2
Video sa načíta
Pripravte si vaše domáce kornútky! Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

Anna Easter Bunny Cake

8.4.2016
88%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video sa načíta
Anna chce upiecť pre rodinu krásneho chutného zajačika. Pomôžte jej spečením a samotným zdobením, aby sa páčil najmä deťom.

Barbie in Diet

3.4.2016
86%
Hra - Barbie in Diet
Video sa načíta
Barbie chce schudnúť a preto sa rozhodla, že sa bude lepšie stravovať. Pomôžte jej s prípravou chutného a zdravého šalátu. A nezabudnite jej vybrať pekný úbor a make-up.

Cook Tasty Cake

31.3.2016
78%
Hra - Cook Tasty Cake
Video sa načíta
Chcete si upiecť chutný koláč a neviete ako na to? V tejto hre sa môžete stať skutočnou kuchárkou a pripraviť lahodný koláč vlastnými silami. Vašou úlohou bude podľa podrobného návodu hľadať suroviny a správne ich primiešať do cesta. Na konci stačí koláč už len upiecť a odzobiť.
Hra - Pizza Cooking With Grandma
Video sa načíta
Uvarte za pomoci starej mamy chutnú pizzu. Aby ste recept nepokazili neustále vám bude radiť. Držte sa týchto zásad a určite nič nepokazíte.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)