Skladanie potrubie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Eg Plumber

24.1.2023
80%
Hra - Eg Plumber
Video sa načíta

Water the Flower

7.3.2020
80%
Hra - Water the Flower
Táto podarená logická hra preveria vaše priestorové chápanie. Vašou úlohou je spojiť potrubie tak, aby sa mohla voda dostať z hydrantu až ku kvetine, ktorú následne zaleje vodou. Dokážete prejsť všetky úrovne a zaliať všetky kvety?

Balloon ParkHra na skóreHra o medaily

14.6.2015
74%
Hra - Balloon Park
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete mať za úlohu naplniť balóniky héliom. V každom kole budete mať za úlohu naplniť určitý počet balónikov. Skladajte potrubia tak, aby ste mohli naplniť viac balónikov naraz.

Plumber Game 2

9.3.2015
82%
Hra - Plumber Game 2
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať vodu z jedného potrubia do druhého a dostať tak vodu k smädnej príšerke. K tomu je potreba vhodne rozmiestniť jednotlivé časti potrubia a vytvoriť tak súvislú cestu.

Free Bernie Pirates

23.10.2014
78%
Hra - Free Bernie Pirates
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať vodu na druhý koniec hracej plochy. Voda je vedená za pomoci potrubia, ktoré je však potreba správne natočiť a vytvoriť tak súvislú cestu. Pamätajte, že na každé kolo máte stanovený časový limit.

Railway LineHra na skóreHra o medaily

4.8.2014
70%
Hra - Railway Line
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej budete stavať cestu pre váš vláčik. Musíte stavať rýchlo, pretože máte iba 10 sekúnd, ako vláčik vyrazia zo stanice. Životy máte obmedzené.

Plumber 2Hra na skóreHra o medaily

24.9.2013
78%
Hra - Plumber 2
Video sa načíta
Pre tých z vás, ktorí majú radi logické hry, tu máme Plumber 2. Zahrajte sa na inštalatéra, spájajte rúrky tak, aby voda nikdy nevytiekla. Vyzerá to jednoducho, ale verte, že sa aj zamyslíte. Zdoláte všetkých 25 levelov?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie