Zabijak za volantom

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Earn To Die 2012 Part 2

22.4.2014
73%
Hra - Earn To Die 2012 Part 2
Video sa načíta
Máme tu pokračovanie Earn To Die 2012! V prvom diele ste unikol len tak, tak. Teraz ide ale naozaj o život. Snažte sa prejsť vždy čo najväčšiu vzdialenosť, aby ste získali čo najviac peňazí. Podarí sa vám nadobro uniknúť?

Earn to Die 2012

28.5.2013
60%
Hra - Earn to Die 2012
Video sa načíta
Máme tu pokračovanie skvelej hry, v ktorej ste sa snažili uniknúť pred hordou zombíkov. Podarilo sa vám to, ale né na dlho. Druhý diel prináša omnoho viac nepriateľov a náročnejší terén. Opäť môžete za získané peniaze zaobstarať nové auto alebo vylepšenia existujúceho.

Zombie Taxi 2

12.6.2012
67%
Hra - Zombie Taxi 2
Video sa načíta
Zombie Taxi 2 je druhý diel akčnej hry, v ktorej je potreba zachrániť ľudí z mesta, ktoré onedlho kompletne zaplavia zombie. Odvážajte ľudí na bezpečné miesta a pritom sa snažte zraziť čo najviac zombie. Druhý diel tejto hry disponuje i niekoľkými novými autami a ďalšími vylepšeniami.

Zombie Taxi

31.5.2012
64%
Hra - Zombie Taxi
Video sa načíta
Zombie Taxi je akčná hra, v ktorej bude vašim cieľom zachrániť čo najviac ľudí z mesta napadnutého zombie. Zombie zničíte tak, že ich zrazíte. Ohrozených ľudí je treba naložiť do taxíka a odviesť ich na bezpečné miesto. Nechýba ani niekoľko vylepšení a veľký výber áut.

Earn to Die

3.12.2011
64%
Hra - Earn to Die
Video sa načíta
Zombíci sú všade a vy sa musíte snažiť prejsť čo najdlhšiu vzdialenosť, než vám dôjde benzín. Za každú vzdialenosť, ktorú so svojím vozidlom prejdete, dostanete peniaze. Za tie potom môžete nakúpiť lepšie auto alebo vylepšiť to existujúce.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)