Vedenie podniku

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Frenzy Hotel

30.11.2014
72%
Hra - Frenzy Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila svoj prvý hotel a chce svojím zákazníkom poskytnúť všetko, čo potrebujú. Napríklad ubytovanie, jedlo, nápoj alebo príjemný relax v bazéne. Vašou úlohou je Sare pomôcť so všetkými návštevníkmi. Podarí sa vám viesť hotel a učiniť návštevníkov šťastnými?

Greengrocer's

23.11.2014
83%
Hra - Greengrocer's
Video sa načíta
Kathrin si otvorila svoj obchod so zeleninou a ovocím, aby však prosperoval, potrebuje vašu pomoc s predajom. Každým úspešným kolom získate do svojho obchodu niečo nové. Podarí sa vám obchod viesť, čo najlepšie?

Samira's Sew Shop

27.10.2014
88%
Hra - Samira's Sew Shop
Video sa načíta
Samira chce byť úspešnou podnikateľkou a práve si prenajala priestory pre svoje krajčírstvo. Vašou úlohou bude nakupovať tovar a zadávať vašim zamestnancom prácu na šitie. Hotové výrobky potom môžete vystaviť v hlavnej miestnosti. Zo začiatku to bude ťažké, ale akonáhle sa zabehnete, tak budete mať…

Rabbit Farmer

24.9.2014
76%
Hra - Rabbit Farmer
Video sa načíta
V hre Rabbit Farmer sa stanete farmárom. Dokážete si vypestovať farmu na králiky od začiatku? Musíte vypestovať krmivo, starať sa o vodu a tiež mnoho ďalšieho. Čo vypestujete je možné predať a tým si zarobiť na ďalší chod farmy.

Anns Restaurant

8.9.2014
76%
Hra - Anns Restaurant
Video sa načíta
Obsluha v reštaurácii je jedno z povolaní, ktoré nie je úplne jednoduché. Dokážete všetko dobre načasovať tak, aby nikto z hostí nečakal na jedlo dlho? Nebude to určite vôbec jednoduché.

Panda Restaurant 3

23.8.2014
76%
Hra - Panda Restaurant 3
Video sa načíta
V hre Panda Restaurant 3 si môžete vyskúšať, ako náročné je živiť sa prevádzkovaním reštaurácie. Dokážete obslúžiť všetkých zákazníkov včas a prinesiete im správnu objednávku?

Dwarfs Menu

13.8.2014
75%
Hra - Dwarfs Menu
Video sa načíta
Obsluha v reštaurácii musí pracovať čo najlepšie, aby boli zákazníci spokojní. V hre Dwarfs Menu sa Vašimi zákazníkmi stanú hladní trpaslíci, ktorí prišli z práce. Dokážete ich všetkých obslúžiť?
Hra - Waitress Adventures Chasing Beauty
Video sa načíta
Každý máme v živote nejaký cieľ. Servírka v hre Waitress Adventures Chasing Beauty si chce prácou zarobiť na návštevy salónov, aby sa stala atraktívnejšou pre svoje okolie. Dokážete jej s týmto snom pomôcť?

Zaras Elegance Studio

14.7.2014
77%
Hra - Zaras Elegance Studio
Video sa načíta
Dokážeš riadiť vlastný salón krásy? Musíš poskytovať služby ako sú umývanie vlasov, makeup, strihanie a mnoho ďalšieho. Za zarobené peniaze si môžeš kúpiť ďalšie vybavenie, ktoré priláka ďalšiu klientelu.
Hra - Farmer Frenzy 3 American Pie
Video sa načíta
Veľa starostí, ale aj radosti nájdete v hre Farmer Frenzy 3 American Pie. Cieľom je vybudovať farmu a starať sa o zvieratá. Môžete predávať zvieracie produkty a vďaka tomu si zarobiť na ďalšie vylepšenia.

Fuel Manager

28.6.2014
76%
Hra - Fuel Manager
Video sa načíta
Staňte sa obsluhou benzínky, čo znie to celkom jednoducho, ale nenechajte sa zmiasť. Za zarobené peniaze môžete nakupovať aj ďalšie doplnky ako automat na pitie a zmrzlinu. Takže to budete musieť zákazníkom nosiť z automatu až priamo do auta. Budete tiež obmedzený časom. Podarí sa vám zdolať každý…

Beauty Spa

26.5.2014
74%
Hra - Beauty Spa
Video sa načíta
V hre Beauty Spa sa stanete majiteľkou kaderníctva. Cieľom je uspokojiť všetky zákazníčky a ich priania. Za zarobené peniaze si môžete kúpiť lepšie vybavenia, ktoré prispejú k väčšej spokojnosti klientiek.

Lizas Sports Shoppe

26.4.2014
73%
Hra - Lizas Sports Shoppe
Video sa načíta
Práca v obchode so športovým tovarom nie je úplne jednoduchá. Musíte sa venovať všetkým zákazníkom a tiež obchod postupom času vylepšovať. Je to veľmi dôležité, pretože inak sa nepodarí uspokojiť všetkých klientov, ktorí do obchodu prídu.

Hospital fun

25.4.2014
76%
Hra - Hospital fun
Video sa načíta
Hra Hospital fun je podareným simulátorom nemocničnej prevádzky. Vašou úlohou je všetko riadiť tak, aby pacienti dlho nečakali a všetky vyšetrenia prebiehali hladko. Náplňou práce je aj nákup nových prístrojov a vybavenia a samozrejme tiež školenie personálu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)