Tetovačky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Disney Princess Arabian Wedding
Video sa načíta
Jasmína má svadbu a je nutné, aby jej družičky dodržiavali určitý štandart v obliekaní a make-upe. Preto musí každú z nich upraviť. Pomôžte jej s touto úlohou a premeňte ich na princezné v arabskom štýle.

Barbie Tattoo Design

17.11.2015
85%
Hra - Barbie Tattoo Design
Video sa načíta
Barbie chce nové tetovanie a je na vás, aby ste jej vybrali miesto a tvar pre tetovanie. Po výbere sa môžete pustiť do práce. Bude sa Barbie páčiť?
Hra - Rainbow Fairy Tattoo Artist
Video sa načíta
Vyber pre mladú dievčinu vhodné tetovanie a tiež jeho umiestnenie. Potom sa postaraj o bezchybný postup a tiež samotné tetovanie. Aj výber farieb bude na Tebe, takže by všetko malo pekne ladiť.

Tattoo designs salon

14.10.2015
69%
Hra - Tattoo designs salon
Video sa načíta
Slečna Tatiana by chcela moderné tetovanie a preto rozhodla zveriť do vašich rúk, aby ste jej ho urobili. Vyberte jej miesto a samotný tvar tetovania, aby sa jej páčilo.

Super Tattoo Artist 2

1.9.2015
81%
Hra - Super Tattoo Artist 2
Video sa načíta
V tejto hre vlastníte svoj tetovací salón a vašou úlohou je robiť zákazníkom tetovania, ktoré požadujú alebo ktoré sa im hodí. Dokážete ho zákazníkovi spraviť?
Hra - Baby Barbie Tattoo Design
Video sa načíta
Vyberte, aké tetovanie z ponuky chcete a potom ho skúsene vytetujte zákazníčke. Dokážete si poradiť s vytvorením návrhu i samotným tetovaním? Bude to veľmi dôležité pre vzhľad celého tetovania.
Hra - Baby Barbie Summer Glittery Tattoo
Video sa načíta
Malá Barbie chce mať tetovanie. Oblečte ju a potetujte.
Hra - Princess Centaur Makeover
Video sa načíta
Postarajte sa o princeznú z ríše kentaurov a vyberte jej vhodný make-up a oblečenia, aby vyčnievala z davu.

Elsa Tattoo Designer

21.5.2015
80%
Hra - Elsa Tattoo Designer
Video sa načíta
Krásna Elsa chce nové tetovanie a na vás bude jej ho urobiť. Takže začnite pekne tým, že vyberiete miesto a umiestnite návrh. Robte všetko podľa inštrukcií a nič nemôžete pokaziť.
Hra - Baby Barbie Tattoo Designer
Video sa načíta
Mladá Barbie by chcela pekné tetovanie a vy jej s tým pomôžete. Postupujte podľa návodu a nemôžete nič pokaziť.

Elsa Gets Inked

8.4.2015
73%
Hra - Elsa Gets Inked
Video sa načíta
Elsa si praje nové tetovanie. Je len na Vás, na ktoré miesto jej tetovanie urobíte a aký obrázok vyberiete. Je to len na Vás. Dokážete tetovanie urobiť presne podľa predlohy?

Ariel Gets Inked

28.3.2015
68%
Hra - Ariel Gets Inked
Video sa načíta
Ariel by chcela nové morské tetovanie na telo. Pomôžeš jej s výtvorom nákresu a samotným tetovaním?

Tattoo Shop Spa Salon

14.3.2015
77%
Hra - Tattoo Shop Spa Salon
Video sa načíta
Si tatér a tvojou úlohou je robiť tetovania. Najskôr si ho vyberieš a potom postupuješ podľa pokynov. Budeš ho musieť namaľovať, nalepiť a nakoniec vytetovať. Bude sa novej majiteľke páčiť?

Super Tattoo Artist

16.11.2014
78%
Hra - Super Tattoo Artist
Video sa načíta
Ak máte radi tetovanie, môžete si vyskúšať, aké je vytvárať nové tetovanie. Stačí vybrať motív a tiež miesto, kam chcete tetovanie vytvoriť a hurá do práce. Je dôležité vyfarbiť ho presne podľa predlohy, aby aj zákazník bol spokojný.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)