Tajná misia

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Stealth Hunter 2

14.4.2012
81%
Hra - Stealth Hunter 2
Video sa načíta
V hre Stealth Hunter 2 bude vašou úlohou dostať sa do zabezpečenej budovy a nájsť ukradnutný nukleárny materiál. Budova je prísne strážená, preto sa musíte zakrádať nepozorovane a pokiaľ natrafíte na ochranku je najlepšie ju ihneď zneškodniť.

Sniper Year Two

26.3.2012
87%
Hra - Sniper Year Two
Video sa načíta
Pokiaľ máte radi akčné hry, z tejto budete dozaista nadšený. Stanete sa tajným agentom - sniperom, ktorého úlohou je ničiť nebezpečné ciele. V každej misii budete mať inú úlohu a je len na vašich schopnostiach, ako sa vám ju podarí splniť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)