Tajná misia

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Stealth Hunter 2

14.4.2012
81%
Hra - Stealth Hunter 2
Video sa načíta
V hre Stealth Hunter 2 bude vašou úlohou dostať sa do zabezpečenej budovy a nájsť ukradnutný nukleárny materiál. Budova je prísne strážená, preto sa musíte zakrádať nepozorovane a pokiaľ natrafíte na ochranku je najlepšie ju ihneď zneškodniť.

Sniper Year Two

26.3.2012
87%
Hra - Sniper Year Two
Video sa načíta
Pokiaľ máte radi akčné hry, z tejto budete dozaista nadšený. Stanete sa tajným agentom - sniperom, ktorého úlohou je ničiť nebezpečné ciele. V každej misii budete mať inú úlohu a je len na vašich schopnostiach, ako sa vám ju podarí splniť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)