Sushi

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Sushi Battle

14.2.2017
82%
Hra - Sushi Battle
Video sa načíta
Máme tu super hru, v ktorej budete pripravovať sushi a obsluhovať zákazníkov. Nebude to tak jednoduché, pretože budete bojovať s inými online hráčmi. Za každú objednávku, ktorú vyhrajte, získate peniaze. Vyhráva ten hráč, ktorý bude mať najviac peňazí.

Sushiboy

29.7.2015
74%
Hra - Sushiboy
Video sa načíta
Navádzajte panáčika, ktorý sa musí prepletať medzi nastraženými mínami a bombami. Cieľom je nazbierať potrebný počet kúskov sushi. Potom ich začnete strieľať a ničiť tým okolité prekážky.

Pregnant Rapunzel Sushi

21.5.2015
79%
Hra - Pregnant Rapunzel Sushi
Video sa načíta
Tehotná Rapunzel dostala chuť na sushi a je potreba jej trochu pomôcť. Ak nepoznáte recept, tak sa ničoho nebojte, pretože hra Vás celú dobu povedie. Navyše sa priučíte niečomu novému a môžete to potom vyskúšať v praxi.

Sushi Catapult

19.4.2015
88%
Hra - Sushi Catapult
Video sa načíta
Pomôžte sa tomuto hladnému kocúrovi dostať do Tokia. Lenže po ceste sa musíte vyhýbať prekážkam a zbierať sushi, aby ste mali dosť sily. Keď už nebudete zrýchľovať, tak môžete tlačidlom myši zrýchliť. Tiež budete môcť vylepšovať jeho schopnosti. Podarí sa vám ho v poriadku dopraviť?

SukumoHra na skóreHra o medaily

25.7.2014
74%
Hra - Sukumo
Video sa načíta
Sukumo je zábavná hra, v ktorej budete kľučkovať medzi sushi, aby ste sa dostali k rybke alebo chobotnici. V každom kole dostanete 50 tisíc bodov, ktoré sa po štarte začnú odčítať. Hra má 3 kolá.

Sushi Sue

6.12.2013
82%
Hra - Sushi Sue
Video sa načíta
V hre Sushi Sue sa stanete majiteľom novo otvorenej reštaurácie. Vašou úlohou tak bude príjmať objednávky od zákazníkov a zároveň jedlo pre nich pripravovať. Na začiatku hry budete mať v ponuke len jeden druh sushi, ak sa vám však bude dariť, pribudnú vám ďalšie.

Sushi School

5.12.2013
79%
Hra - Sushi School
Video sa načíta
Máte radi Japonskú kuchyňu? Áno? Tak to si skúste tento skvelý recept na výborné sushi. Hra vám dá vždy vedieť čo máte urobiť, takže sa nebojte, že nebudete vedieť, čo máte robiť.

Busy Sushi Bar

23.11.2013
81%
Hra - Busy Sushi Bar
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej budete obsluhovať hostí lahodným sushi. Každý hosť má iné chute a tak musíte byť veľmi šikovní vo výrobe. Menšia chyba vás môže pripraviť o čas. Jedlá vytvárate pomocou kombinácie rôznych druhov rýb, ryže a listov.

Youda Sushi Chef

7.3.2012
93%
Hra - Youda Sushi Chef
Video sa načíta
Ďalšie zo skvelých hier, v ktorej budete variť a čo najrýchlejšie plniť priania svojich zákazníkov. Tentoraz máte za úlohu vyrábať exotické sushi. Začnete s jednoduchými tromi druhmi a postupom času bude výroba čím ďalej náročnejšie. Dôležité je nepliesť si ingrediencie a včas dopĺňať zásoby.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)