Slimák

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Snail Bob 8 Island Story

31.12.2014
90%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať slimáka menom Bob v každom kole do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte si poradiť s rozličnými prekážkami a nepriateľmi. Dôležité bude nielen logické myslenie, ale i rýchle reakcie a dobrý postreh.
Hra - Snail Bob 7 Fantasy Story
Video sa načíta
Pripravte sa na ďalší skvelý diel tejto série logických hier! Slimák sa dostane do podivného fantasy sveta, kde na neho bude čakať veľa prekážok aj nepriateľov. Pomôžte mu ich všetky zdolať a bezpečne ho dostaňte až k východu. Podarí sa vám splniť každý level?

Snail Bob 6 Winter Story

22.12.2013
96%
Hra - Snail Bob 6 Winter Story
Video sa načíta
Snail Bob k nám prichádza v ďalšom pokračovaní série, ktoré sa volá Snail Bob 6 Winter Story. V tomto diele sa ocitnete v krutej zime, ktorá mu nerobí dobre. Preto sa snažte čo najrýchlejšie vyriešiť jednotlivé hádanky, aby ste slimáka dostali do domčeka.

Snail Bob 5: Love StoryNÁŠ TIP

15.11.2013
96%
Hra - Snail Bob 5: Love Story
Video sa načíta
Máme tu opäť nášho slimáčika Boba a s ním aj hŕbu dobrodružstiev! Čaká na vás niekoľko desiatok úrovní, v ktorých budete musieť prekonať mnoho zákerných prekážok. Odmena vás však neminie, vaša cesta totiž smeruje k vašej milovanej.

Zachraň ŠnekaNÁŠ TIP

28.6.2013
95%
Hra - Zachraň Šneka
Video sa načíta
Skvelá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zachrániť slimáka pred hroziacim nebezpečenstvom. V každom kole treba logicky vymyslieť, ako za pomocou dostupných objektov schovať slimáka tak, aby mu neublížili padajúce kamene alebo páliace slnko. Tak rýchlo, čas letí.

Snail Bob 4

2.6.2013
95%
Hra - Snail Bob 4
Video sa načíta
Už štvrté pokračovanie zábavnej logickej hry Snail Bob vo vesmíre. Vydajte sa s Bobom na cestu do vesmíru, na cestu plnú prekážok a nástrah, ktoré určite s Bobom vyriešite. Keby sa vám Bob zdal príliš pomalý, tak v ľavom hornom rohu je tlačidlo, ktoré ho zrýchli. Boba ovládajte myšou, ak ho chcete…

Snail Bob 2

9.2.2013
84%
Hra - Snail Bob 2
Video sa načíta
V druhom diely logickej hry Snail Bob na vás čakajú nové kolá, v ktorých musíte opäť dopraviť slimáka Boba do cieľa. V každom levely je tak potreba nájsť ten správny postup, aby ste pre Boba vytvorili bezpečnú cestu a vyhli sa všetkým nástrahám, ktoré by ho mohli stáť život.

Snail Bob

3.2.2013
81%
Hra - Snail Bob
Video sa načíta
Zahrajte si pekne graficky spracovanú hru Snail Bob a pomôžte malému slimákovi nájsť cestu cez levely plné prekážok, výťahov, otočných plošín a ďalších herných prvkov. Čím rýchlejšie sa vám v každom kole podarí nájsť správne riešenie a dopraviť Boba až do cieľa, tým viac bodov získate.

Snail Bob 3NÁŠ TIP

8.12.2012
85%
Hra - Snail Bob 3
Video sa načíta
Je tu veľmi pekná logická hra s roztomilým slimačím hrdinom Bobom v hlavnej úlohe, ktorému bude potrebné pripraviť bezpečnú cestu k východu označenému ceduľkou EXIT. Čaká na neho ale veľa nebezpečenstva a prekážok, ktoré bude musieť s Vašou pomocou prekonať. Dokážete v každom leveli správne pužíť…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)