Pizza

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Cooking Candy Pizza

16.6.2016
60%
Hra - Cooking Candy Pizza
Video sa načíta
Už ste niekedy jedli sladkú pizzu? Ak nie, tak si môžete jednu takú urobiť. Tak postupujte podľa receptu.
Hra - Pizza Cooking With Grandma
Video sa načíta
Uvarte za pomoci starej mamy chutnú pizzu. Aby ste recept nepokazili neustále vám bude radiť. Držte sa týchto zásad a určite nič nepokazíte.
Hra - Girl on Skates: Pizza Mania
Video sa načíta
Otvorte si vlastnú picériu! Prijímajte objednávky, robte chutnú pizzu a nakoniec ju rozvezte k zákazníkom! Do svojej reštaurácie môžete nakupovať rôzne vylepšenia. Môžete tiež nakúpiť ďalších doručovateľov.

Pizza Treat

30.11.2015
70%
Hra - Pizza Treat
Video sa načíta
Obslúžte všetkých svojich zákazníkov čo najrýchlejšie to len pôjde. Myslíte si, že je to jednoduché a že to zvládnete?

Mama's Pizza

19.11.2015
84%
Hra - Mama's Pizza
Video sa načíta
Zvládnete obslúžiť všetkých vašich zákazníkov tak, aby boli spokojní? Musíte sa poriadne snažiť a jedlo im pripraviť tak, ako ho majú radi.
Hra - Barbie Special Hot Pizza
Video sa načíta
Barbie sa pokúša upiecť pizzu, ale bude jej treba trochu pomôcť. Dokážete pripraviť cesto a tiež všetky ďalšie veci? Ingrediencie pridávajte jednu po druhej a iste sa dožijete zdarného konca.

Baby Barbie Pizza Maker

27.4.2015
74%
Hra - Baby Barbie Pizza Maker
Video sa načíta
Ak sa chcete naučiť recept na naozaj vynikajúcu pizzu, potom ste na správnom mieste. Dokážete si poradiť s nájdením všetkých ingrediencií a potom aj s ich prípravou a pečením pizze?

Chicago Deep Dish Pizza

29.3.2015
33%
Hra - Chicago Deep Dish Pizza
Video sa načíta
Ozdobte si známu americkú pizzu Chicago, aby nie len chutnala, ale bola chutná i na pohľad. Podarí sa vám z nej urobiť najchutnejšiu pizzu?

Dora Pizza Delivery

5.3.2015
76%
Hra - Dora Pizza Delivery
Video sa načíta
Dora zasadla tentoraz na motorku a rozhodla sa dopravovať pizzu. Dokážete pre pizzu dôjsť a potom ju v časovom limite dopraviť kamarátovi? Dávajte si pozor na to, aby ste nestratili rovnováhu.
Hra - Jennifer Rose Pizzeria Love
Video sa načíta
Rosy je čašníčka v novej reštaurácii a potrebuje vašu pomoc. Pomôžete jej s obsluhou zákazníkov a s jej priateľom, ktorý potrebuje jej pozornosť?

Easy Bake Pizza

18.1.2015
80%
Hra - Easy Bake Pizza
Video sa načíta
Dokážete upiecť pizzu? Ak nie, tak nesmúťte. V tejto hre sa naučíte, aké ingrediencie sú potrebné a ako ich nakrájať alebo upraviť. Následne si ingrediencie nakladiete na cesto, dáte do rúry a môžete sa tešiť na veľmi chutný výsledok.

Chuck and CatchHra na skóreHra o medaily

19.8.2014
70%
Hra - Chuck and Catch
Video sa načíta
Ďalšia skvelá postrehovka, v ktorej musíte hodiť pizzu priateľke až na gauč. Šípkami sa roztočíte a medzerníkom hodíte pizzu.

Pou Pizza Chef

14.7.2014
63%
Hra - Pou Pizza Chef
Video sa načíta
Priprav spolu s Pouom tú najlepšiu pizzu. Stačí vybrať, aké ingrediencie na ňu chceš, a už sa môže jesť!

Pizza Margarita

20.2.2014
74%
Hra - Pizza Margarita
Video sa načíta
Upečte si chutnú pizzu margaritu, ktorá ma chutný a zdravý základ. Najskôr si pripravíte cesto a potom poukladáte ingrediencie na pizzu, ktorú dáte piecť do rúry. Po upečení si budete oblizovať prsty.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)