Hotel

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

High Tea Hotel

6.2.2016
81%
Hra - High Tea Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila hotel s krásnou reštauráciou a aby mohla prosperovať potrebuje vás, aby ste jej pomohli s obsluhou zákazníkov a zarábaním peňazí. Pomôžte jej, aby sa jej sen splnil a zvelebujte jej miesto novými vymoženosťami za zarobené peniaze.

Frenzy Hotel 2

4.9.2015
75%
Hra - Frenzy Hotel 2
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou robiť manažérku a zabezpečovať zákazníkom všetko čo potrebujú, aby ste od nich dostali peniaze a dobré referencie. Dokážete viesť hotel?

Idle Business

28.7.2015
70%
Hra - Idle Business
Video sa načíta
Dokážete sa od jednej izby prepracovať až na hotelové impérium? Nebude to jednoduché, ale stálou prácou a vylepšovaním ponúkaných služieb sa to iste podarí. Dokážete vylepšiť všetko na maximum?

Janes Hotel v češtine

19.12.2014
78%
Hra - Janes Hotel v češtine
Video sa načíta
Vybudujte si vlastný hotel! Vašou úlohou bude sa starať o nových hostí a samozrejme o potrieb tých, ktorí sú u vás už ubytovania. Musíte im nosiť kafe, čisté izby a ďalšie služby.

Frenzy Hotel

30.11.2014
72%
Hra - Frenzy Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila svoj prvý hotel a chce svojím zákazníkom poskytnúť všetko, čo potrebujú. Napríklad ubytovanie, jedlo, nápoj alebo príjemný relax v bazéne. Vašou úlohou je Sare pomôcť so všetkými návštevníkmi. Podarí sa vám viesť hotel a učiniť návštevníkov šťastnými?

Janes Hotel 2

12.3.2014
70%
Hra - Janes Hotel 2
Video sa načíta
Jane a jej rodina majú veľké dlhy, aby ich splatili, musia sa v hoteli pekne obracať. Vašou úlohou bude obsluhovanie zákazníkov v každom smere. V bublinkách nad nimi sa objaví rôznorodé želanie. Napríklad, že potrebujú vyluxovať izbu, priniesť kávu, či prihlásiť sa na izbu. Vašou úlohou je…

Gala Hotel

1.11.2013
84%
Hra - Gala Hotel
Video sa načíta
V tejto hre budete mať na starosť celý hotel a zákazníkmi. Vašou úlohou bude posielať personál do rôznych izieb na upratovanie, s raňajkami na opravu svetiel a ďalšie veci. Snažte sa ich poslať čo najrýchlejšie, aby boli všetci spokojní.

Janes Hotel Mania

30.5.2011
85%
Hra - Janes Hotel Mania
Video sa načíta
Obľúbená hra, v ktorej je vašou úlohou starať sa o váš hotel. Začínate s malým lacným hotelom, ale ak sa budete snažiť a bude sa vám dariť, môžete si prikúpiť nové veci a zlepšiť vaše schopnosti. O klientov sa starajú traja zamestnanci, ktoré môžete ovládať a starať sa tak o klientov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)